Představuje půjčku v České banky se špatnou úvěrovou historií.


Vydáno: 11.01.2017

Když se odkazuje na finanční instituce za účelem úvěru nemůže být absolutně jisti kladného rozhodnutí banky. Většina odmítnutí poskytnout úvěr v důsledku finanční situace klienta, ale bude to pravděpodobně dostanete nabídku získat úvěr za nižší cenu.

Zcela jiná situace, pokud žádají o úvěr k příslušnému organizaci požádal lidi s zkažené kreditní historii. V tomto případě odmítnutí prakticky nevyhnutelné.

Důvody pro zařazení do seznamu problémových dlužníků

Stát vlastníkem špatnou úvěrovou historií velmi snadno. Je třeba, aby se zabránilo ještě menší, pokud jde o dlužníka kriminality na splátky, a to se projeví okamžitě do jeho osobního spisu. Nenechte doufat, že české banky hledat mezi prsty pochybení podle úvěrové smlouvy, koncept milosrdenství a odpuštění není platný.

Nicméně, špatné úvěrové historie jsou, tak říkajíc, na různé závažnosti. Jeden nebo dva později, samozřejmě dát dlužníkovi důvěryhodnost v očích bankovních analytiků, ale s největší pravděpodobností nebude vytvářet nepřekonatelné potíže při získávání další půjčku, zvláště pokud nebyli systematicky nebo došlo vinou banky (a někdy je).

Také pozitivní roli v tomto případě hraje včasné splacení celého úvěru. Je to úplně jiná, pokud je zpoždění měla pravidelně nebo vedly k tomu, že banka byla nucena čerpat pro obnovu kolektoru firmy dluhů, nebo se obrátit na soud. V tomto případě získat úvěr, jednoduše kontaktovat banku, bude to nemožné.

Způsoby, jak obnovit pověst dlužníka

Takže, co dělat v případě, že poznamenány úvěrovou historií a úvěr, však nutnost? Zde je několik tipů, které můžete použít, aby se pokusila zabránit omezení spojená s špatnou úvěrovou historií, nebo se snaží obnovit dobrou pověst v očích zaměstnanců banky ...

Za prvé, měli byste si zjistit, který Credit Bureau spolupracuje Bank. Na základě těchto informací, by se měli pokusit najít banku, která není spojená s touto smlouvou CHB, a proto nebude dostávat informace od něj. Je možné, že pokus získat úvěr v bance uspět.
Můžete také přejít na druhou stranu. Existují banky, které nejsou přísně se vztahují k nespolehlivých dlužníků. Jsou srovnávací nováčci poskytovat bankovní služby a příliš zájem o zvýšení své úvěrové portfolio. Ale být naprosto beznadějné se snaží získat úvěr pro tuto významnou částku, jako je například auto úvěr nebo hypotéku. A dlužník musí mít za cíl sledovat jiný. Skutečnost, že poté, co obdržel malou půjčku, můžete se pokusit rehabilitovat sebe v očích bankovního systému. Několik malých půjček po sobě jdoucích placené včas a v plné výši, podstatně zvýšit šance na získání velkého úvěru v budoucnu.
A je-li to nezbytné, výše úvěru není velký, je možné uchýlit se k těmto metodám získání úvěru, kreditní karty jako rychlé uvolnění nebo se obraťte na prodejce, u komerčních úvěrů. V takových případech se nepovažuje za úvěrová historie.
Samozřejmě, když se obrátit na banku z důvodů popsaných výše, měli byste poskytnout pouze pravdivé a nezkreslené informace. Se snaží proniknout do banku v omyl, že zákazník je pravděpodobné, že si nejen půjčku, ale ztratí naději na rehabilitaci.

Ale pokud bude stále obdrží úvěr, ale nebude splacen včas, a případ jde k soudu, si zákazník mohl snadno dostat do dalších problémů i trestní článek za podvod.