Praha začíná úzce spolupracovat na vývojovém veloruhu


Praha začíná úzce spolupracovat na vývojovém veloruhu.
V letošním roce se česká metropole se bude realizovat 15 projektů, které umožní pohyb cyklistů ve městě pohodlnější. V letošním roce v Praze začne více podporovat hotely veloruh. Pokračovat v rozvoji všech infrastruktury pro cyklisty v hlavním městě České republiky. Praha náměstek primátora Petr Dolínek se domnívá, že město je nepoužívá svůj potenciál veloruhu a veloprohulyanok. Kromě kole, může podle Dolineka být přídavek veřejné dopravy.
V letošním roce se otevře nová část cyklu tratě A1 od Stromovky na ulici. Varhulikovoy (Varhulíková), připojit se cyklistické stezky v oblastech Nusli a Krch přes Pankrats kde stále nemá trasy kolo. Cyklisté si mohou jezdit na most pro pěší z oblasti Kyye na stanici metra "Rajská Zahrada» (Rajská Zahrada) a / železniční zastávky. K dispozici bude také rozšířena cyklistických stezek v oblasti Kamika připojen jihozápadní části města ze Strahova.
V kanceláři starosty a mají plány na rok 2017. Například podél Visegrádské skále by se měl objevit pontonový cyklotrasa. Vybudovat a velopid'yizd do Mánesova mostu Klarove. Cyklistické stezky budou sloučeny různých částí Prahy.
Všechny investice do veřejné dopravy se chystáte, aby zvážila, pokud jde o pohodlí a pro cyklisty. Praha se bude také podílet se na evropské Cycling Challenge bude jednat "do práce na kole."