Praha se objevil Online katalog "environmentální" obchody a firmy


Vydáno: 03.02.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Praha se objevil Online katalog "environmentální" obchodů a firem. On-line Greenglasses hostil více než 100 ukládá adresy ekologických produktů a firem, které splňují požadavky na životní prostředí. K dispozici je i kadeřníci.
Internetový portál Greenglasses (greenglasses.cz) říká, v Praze, kde si můžete koupit místní produkce výrobků na životní prostředí nebo řemeslníci. V obchodech dostupné adresu celá řada společností, které poskytují služby v souladu s požadavky životního prostředí. Ukazuje se, že existují i kadeřník pro životní prostředí.
Tvůrce projektu byly Hebrova Aneta a Jenny den. Oni rozhodli se omezit seznam internetových obchodů s bioprodukty a to zahrnovalo módní butiky a dalších míst, které nabízejí ekologické místní produkty. Dívky se domnívají, že i malé úsilí o zachování přírody a životního prostředí většiny obyvatelstva bude mít lepší výsledky než odříkání a askezi vybrán ekologů.
Zatímco místě je seznam adres obchodů, internetových obchodů, firem a organizací. Každý účastník splňuje tři kritéria: ekonomické proveditelnosti, sociálních dávek a ochrany životního prostředí. Doplňkové bonusy: výroba v České republice nebo dostupnost Evropské unie ekosertifikatov, použití a recyklaci manuální práce. Každý majitel obchodu nebo obchodní webové stránky tvůrce komunikovat osobně.
Nyní Greenglasses shání peníze pro kraudfandinhovyy hithit.com platformu, ke zlepšení vyhledávací filtr, oddíl karta akce "zelený" a designu stránek. Celkem zapotřebí 80 000 Kč.