Praha byla osmá ve světovém žebříčku


Server was Numbeo.com světovém žebříčku Mest pro kvalitu života, založené na nejdůležitějších faktoru. Praha se po padesáté osmé Stala se Brno - čtyřicátýšestý v seznamu. Tak, Brno A Praha před New Yorku obj kvalitě života.
PODLE ratingové serveru, hlavní město Moravy, Brno vpřed z hlediska života a až nejen v Praze, pivo takové mega-Mest, Jako JE San Francisco, Tokiu, Paříži, Londýně New Yorku. Poslední Tři zmíněné Města stiskl Bratislava. Vítězem se stal Australan Canberra.
Server JE Numbeo.com Vlastní Hodnocení KVALITY života ve městech na základe Vyhodnocení ruznych faktoru: Bezpečnost, Ceny spotřebního zboží, péče o ZDRAVÍ, ZDRAVÍ, majetkových hodnot, znečištění ovzduší spozhyvchosti platební schopnost obyvatelstva. TENTO seznam představoval město z ruznych kontinentů.
První místo s 143 tělo Sel dělat Canberra. Další Tři australských Mest se v První desítce, se stal druhým Adelaide, Melbourne - šestý Brisbane - Devátý. Krome Toho, v top 10 zahrnuty Curych Ženeva, Mnichov, Wellington Kanadské Victorii. Praha Kläden na osmé příčce, Brno Má 46 příčku.
Brno hodnocené poměrně vysoká ve srovnani s Světové Metropolitní Oblasti přispěly k nízkým cenám, kvůli kterým JSOU Obyvatelé MAJÍ MOŽNOST Nechat spoustu veci, vysokou Úroveň BEZPEČNOSTI KVALITY zdravotní péče. Slabinou Brno se Stala příjmů vysoké Ceny nemovitostí založené.