Praha není připravena pro elektromobily


Praha není připravena pro elektromobily

V současné době je v Praze jen čtyři rychle nabíjecích stanic, kde je elektrický náboj zaplnit půl hodiny. Praha není připravena pro elektromobily.
Celkem 4 rychlého dobíjecích stanic v Praze nabídl za 850 řidičů vozidel na elektrický pohon. Soudce a energetické společnosti slibují otevřít nové body poplatku.
Řidiči si stěžují, že budete muset dlouho čekat na dobití baterie vozu v případě, že stanice, zatímco několik vozů dorazí. Každá trvá asi půl hodiny nabíjet. Ti, kteří jsou ve spěchu, budeme muset jednat s řidiči, kteří přišli před nechat ujít.
Náměstek primátora pro dopravu Peter Dolinek uznal, že testovaný elektrický Praze po dobu jednoho měsíce a zjistili, že ti, kteří žijí v bytovém domě a nemá garáž, použijte tato ekologická vozidla nepříjemné. Lidé jsou stále tři způsoby, jak naplnit autobaterie, vystoupit na stanici pro zkrácení doby čekání na kabelových Mennekes nebo riskovat a rozšířit rozšíření bytu. Ve druhém případě, je-li vůz zcela vybitý, nabíjení bude trvat 12-15 hodin. Celá Praha 59 dobíjecích stanic, některé z nich - soukromé, ostatní - jsou určeny pouze pro určité typy elektrických vozidel a další - a úplně rozbité.
Tento týden v hlavním městě České republiky otevřen nový fast-nabíjecí stanice v Hotel Andel je angelo v Anděl. Po další přestávce by mělo dojít v hotelu Diplomat. Rovněž se očekává v tomto roce otevřít rychle nabíjecí stanice v PRE v Praze 7.
Další problém spojený s parkovištěm pro elektrická vozidla, jakož i najít prostor v centru je téměř nemožné. Ve Středočeském autoklubu nabídla vytvořit speciální místa pro elektrická vozidla. Kromě toho nemohou parkovat na parkovištích určených pro stroje na pohonné hmoty. Některé země již dosáhly normou parkovací elektrická vozidla, které může být uvedeno vedle auta nebo benzínovým motorem. Důvod - riziko zkratu, přes kterého auto na pohonné hmoty by mohly explodovat.