Potřebuji půjčku proti penzionu v České republice. Kde získat?


Vydáno: 27.09.2016 | Aktualizace: 28.09.2016

Co je úvěr proti důchodu? Proč penzion - pozitivním faktorem při získávání úvěru?
Dává úvěru podle důchodu?
Senioři v České republice jsou považovány za nejohroženější kategorie občanů. Na tomto pozadí, mnoho českých bank byli aktivně vytvářet speciální úvěrové produkty pro seniory, který bude dělat plány ve stáří.

Úvěr penzion - speciální typ úvěru, který je vydán pouze důchodců věku nebo zdravotního postižení (v některých případech). Občané mají důchod certifikát, který je vyžadován v rámci důchodového úvěru v České republice může dostat ji na spetsprohrami téměř všechny banky nebo měnových finančních institucí.

Většina z důchodu - to je pozitivním faktorem při získávání úvěru. Především proto, že důchodové platby jsou zaručeny státem, není zrušen, neberou pryč atd. To znamená, že dlužník bude v důchodu a priori rozpouštědla v důsledku tohoto důchodu. V případě, že klient je stále pracuje důchodce, připraveni pomoci s prací na platu, pak tito zákazníci budou dvojnásobně loajální postoj.

Za druhé se předpokládá, že důchodci jsou nejvíce zodpovědné dlužníci než ostatní kategorie občanů. Proto se v rámci důchodového úvěru v českých městech bank připraven vydat s pasem a osvědčení o penzijním za pouhých 30 až 60 minut po léčbě.

Další věc - to odešel na zdravotní postižení. Banky a další věřitelé jsou velmi opatrní důchodců o zdravotně postižených a jen zřídka dát jim peníze na dluh.

Dává úvěru podle důchodu?

Penzijní úvěry a půjčky vydané v České republice nejen banky, ale i IFI PDA. V případě, že důchodce potřebovat úvěr, můžete bez obav aplikovat na jakoukoli úvěrovou organizaci. Ačkoli tam je ještě třeba vzít v úvahu několik faktorů.

Za prvé, existují speciální úvěrové produkty pro seniory, a tam jsou obvyklé spotřebitelské úvěry vydané ve věku 65-70 let.

To znamená, že jednotlivec může nárok na některý z těchto úvěrů. Nicméně, v případě potřeby příznivý úvěr, je nejlepší obrátit se na banku, kde je speciální program. A tam jsou některé jednoduché vysvětlení:

Většina z těchto úvěrů zvýšila maximální věk pro dlužníka získat 75-80 let. Ti důchodci, kteří chtějí získat úvěr při odchodu do důchodu v dlouhodobém horizontu bude přistupovat k této speciální program s vyšším věkem.
Termíny poskytují penzijní úvěrů se zvýšil, a to navzdory malým množstvím úvěru. To vám umožní získat nižší měsíční platby částku, než při příjmu standardního spotřebitelského úvěru.
Úrokové sazby jsou mnohem nižší. Tento faktor je kontroverzní a je závislá na úvěrové instituce, ale většina z přeplatku do důchodového úvěru je nižší než u spotřebitelských úvěrů. Kromě toho téměř všichni důchodci mikrofinančních organizace nabízejí snížené sazby z úvěrů, jejich začlenění do zvláštní kategorie občanů.
Chcete-li získat úvěr, důchodce musí předložit pas a občanský důchodce. Zákazník nemusí mít jiné zdroje příjmů mimo důchod.
Pokud je název konkrétní banky zaměřila na poskytování úvěrů do důchodu v České republice Praha, je třeba poznamenat, České národní bance, kde existuje několik penzijní úvěry v různých množstvích a podmínkách.

V řadě Sberbank CZ je výhodné penzijní kredit pro potřeby spotřebitelů. Zvláštní podmínky pro spotřebitelské úvěry pro důchodce a nabízí Raiffeisenbank.

Půjčka důchod a připraven dát Fio banka .. V době splácení úvěru zákazníka musí být starší 75 let (muži) a ne více než 80 let (u žen).

Když už mluvíme o jiných úvěrových institucí, které nabízejí speciální úvěry důchodu v České republice, můžeme poznamenat, mBank, které mají pobočky v mnoha městech v zemi. Jste připraveni nabídnout půjčku ve věku 75 let se sníženou rychlostí.

V Expobank dlužník maximální věk je 80 let, a Tsentrofinans - 75 let. V poslední jedné z nejvýhodnějších podmínek pro program pro důchodce.

Pokud potřebujete úvěr nejnaléhavěji, můžete si vzít on-line pron.