Poštovní spořitelna


Vydáno: 05.04.2016 | Aktualizace: 01.04.2016

postovni-sporitelnaHistorie poštovních spořitelen se datuje k nám z 19. století. V předválečném Československu působil poštovní spořitelně, v přední části rakousko-uherské předchůdce. Československá poštovní spoření typ banka byla založena v roce 1918, když převzal v nové Československé státní šekové knížky služby bývalého rakouského úřadu Poštovní spořitelna ve Vídni. Zrovna založena jako správního orgánu v oblasti poštovní správy. Úkolem poštovního úřadu bylo, aby se bezhotovostní platby mezi jednotlivými operátory. To hrálo důležitou roli při stabilizaci měnových podmínek v nově vzniklého Československa, čímž se snižuje potřebu hotovosti v měně platby. V poště Kontroly jsou také zaměřeny velkou část státních příjmů a plateb na centrální účet. V roce 1930, zákon změnil na poště. Tato instituce je důležitým faktorem a domácích úvěrů veřejné sbírky. Historické doklady o existenci tohoto orgánu lze nalézt v archivu ČNB.
ERA je ochranná známka společnosti Československé obchodní banky. Naše služby jsou v současné době využívá více než dva miliony zákazníků. K dispozici je široká síť obchodních míst v České republice - období finančních center a čítačů Poštovní spořitelny se službami na každé poště.
Zaměřujeme se na základě dostupných elektronických služeb, které naši zákazníci dostanou přes prakticky libovolného telefonu, smartphonu, tabletu nebo počítače. My spojují výhody online světem a světem, která obklopuje realitu, ale nejsou omezeny na finanční služby.
Dawn chce přinést větší pohodlí života, pomoci vyrovnat se s každodenní problémy a stavět velké plány, takže její zákazníci mají více času pro sebe a své blízké.