Poštová banka, a.s.


Vydáno: 29.04.2016 | Aktualizace: 29.04.2016

Poštová banka, a.s. Poskytuje obchodní náklady, což je běžný účet v národní měně pro všechny právnické osoby, podnikatele i obyčejných lidí.
Tato služba vám umožní:
jednoduše a efektivně spravovat své finance,
provést bezhotovostní platby v různých formách, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí,
využívání internetového bankovnictví,
definovat přístup k neomezenému počtu účtů
kapitalizace úroku se provádí měsíčně.
Při nastavování firemního účtu, je nutné předložit ověřenou smlouvu o bankovním účtu a podpisových vzorů, průkaz totožnosti a doklad o autorizované firmy, která nabízí službu banky, ne starší než tři měsíce.
Tato služba bude užitečná pro právnické osoby, občany České republiky a zahraničními subjekty. Minimální výše akontace a minimální zůstatek na účtu není nižší než 100 EUR nebo ekvivalent v jiné cizí měně. Majitel účtu má právo určit neomezený počet účtů a používat je, stejně jako provádět bezhotovostní platby v různých formách. Kapitalizace zájmu cizoměnových firemních účtů se provádí dvakrát ročně.
Každý z klientů banky jsou schopny řídit své obchodní účet z libovolného místa s přístupem k internetu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vztah mezi zákazníkem a bankou, při použití služby, založený na smluvním základě. Klient může předložit dohodu o činnosti banky. V případě, že klient odešle smlouvu poštou, je třeba, aby jedna kopie smlouvy byla certifikována podpisem majitele účtu a oprávněné osoby notáře.
Internetové bankovnictví umožňuje:
klientský přístup k jejich vlastní účty,
přenést formulář s pokyny od klienta do banky,
přenést z výpisů z účtu v elektronické podobě od banky k zákazníkovi.
Požadavky na hardware a software jsou definovány přítomností počítače s přístupem na internet. Instalace prohlížeč, který podporuje požadované standardy (zejména 128-bitové šifrování), například. Internet Explorer 6.0 a vyšší.
Přístup do internetového bankovnictví je možné pouze pod uživatelským jménem (User ID) a heslo (password), která zdůrazňuje banku. Aktivní zákazník potvrzuje operace klíč, který je jednorázová hesla a. Klíč je generován prostřednictvím SMS nebo kodéru. Všechna odvolání zasílá Banka klientovi e-mailem v jejich rukou, resp. Klient si může vzít osobně na obchodním místě. Všechny odesílat a přijímat data během přenosu přes internet přijde klientovi v šifrovaném formátu.