Pojištění úvěrového rizika ING Bank N. V.


Vydáno: 17.10.2016

Při vydávání spotřebitelské úvěry na finanční instituce často nabízejí svým klientům získat pojištění. Nutně být jen pojištění hypoték, a zbývající druhy ponechané na zvážení dlužníků. Aby bylo možné učinit správné rozhodnutí, musíte nejprve pochopit, co představuje úvěrového rizika ING Bank N.V.

V rámci organizace spotřebitelského financování může poskytnout peníze bez ručitele, což znamená žádné povinné politiku. Zároveň příjemce úvěru může využít dobrovolného pojištění rizik, které ovlivňují životy a zdraví. Ze si rychlost řešení je nezávislá - že je stanoveno v procesu hodnocení platební schopnosti. Zároveň spojující pojištění může chránit před negativním vlivem vyšší moci. S podporou pojištění v tomto případě se setká s přátelskou bankovní pojišťovnu. Klasické služby bude stát 0,55% měsíčně.

V případě pojistné povinnost platit dluh přechází na pojistitele. To bude platit pro příště:

Propuštění ze zaměstnání - šest měsíců.
Dočasné pracovní neschopnosti - 90 dnech léčby.
Přiřazení I nebo II, zdravotní postižení, smrt dlužníka - úplné splacení úvěru.
Možnost vhodné, aby ji aktivovat nemusíte jít do kanceláře pojišťovny, můžete podepsat žádost spolu se úvěrové dokumentace. Ochrana kreditní ING Bank N. V. denně a ne zeměpisný odkaz. Spojuje poskytování úvěrů. Do té doby nebylo žádné problémy, viz podrobné podmínky a pravidla komplexní pojištění. Tento přístup se vyhýbá spory a vzájemné nároky.