Pojištění úvěrového rizika ING Bank N. V.


Pojištění úvěrového rizika ING Bank N. V.

Při vydávání spotřebitelské úvěry na finanční instituce často nabízejí svým klientům získat pojištění. Nutně být jen pojištění hypoték, a zbývající druhy ponechané na zvážení dlužníků. Aby bylo možné učinit správné rozhodnutí, musíte nejprve pochopit, co představuje úvěrového rizika ING Bank N.V.

V rámci organizace spotřebitelského financování může poskytnout peníze bez ručitele, což znamená žádné povinné politiku. Zároveň příjemce úvěru může využít dobrovolného pojištění rizik, které ovlivňují životy a zdraví. Ze si rychlost řešení je nezávislá - že je stanoveno v procesu hodnocení platební schopnosti. Zároveň spojující pojištění může chránit před negativním vlivem vyšší moci. S podporou pojištění v tomto případě se setká s přátelskou bankovní pojišťovnu. Klasické služby bude stát 0,55% měsíčně.

V případě pojistné povinnost platit dluh přechází na pojistitele. To bude platit pro příště:

Propuštění ze zaměstnání - šest měsíců.
Dočasné pracovní neschopnosti - 90 dnech léčby.
Přiřazení I nebo II, zdravotní postižení, smrt dlužníka - úplné splacení úvěru.
Možnost vhodné, aby ji aktivovat nemusíte jít do kanceláře pojišťovny, můžete podepsat žádost spolu se úvěrové dokumentace. Ochrana kreditní ING Bank N. V. denně a ne zeměpisný odkaz. Spojuje poskytování úvěrů. Do té doby nebylo žádné problémy, viz podrobné podmínky a pravidla komplexní pojištění. Tento přístup se vyhýbá spory a vzájemné nároky.