Podvodní útesy hypotéky


Vydáno: 10.11.2016

Pokud pracujete ve firmě, kde se vaše oficiální plat je poměrně malé, může účetní nevydá potvrzení svého reálného důchodu.
Nyní mnoho českých bank nechtěl riskovat a často neberou v úvahu neformální část svého příjmu. Takže musíme najít banku, která dlužníci považovat za formální i neformální neoficiální plat a další příjmy.
Pokud mzdy nejsou dostatečně vysoké, svobodná žena nebo muž - příliš mnoho povinností (rodina, děti), může banka požadovat ručitele - osobu, která je připravena přijmout závazek splácet v případě, že dlužník nesplní zaplatí úvěr z jakéhokoli důvodu. Při hledání jistotou a papírování bude dlouhá doba.

Banka může poskytnout úvěr po dobu 20-30 let, není, jak se očekávalo, a 10-15. Na jedné straně se snižuje přeplacenou částku za byt, ale na druhé straně - za pár let budou muset pracovat v jeho bytě, vzít práci navíc a počítat každý cent.
Můžete si vzít úvěr, například na 12% ao rok později změnil ekonomickou situaci, budou banky snížit úrokové sazby. Musím zaplatit úroky určenou ve smlouvě. To znamená, že smlouva může zobrazit banky naznačují zájem o 1-2 roky, ale ujištění zaměstnanců, tato položka je indikováno zvýšit úrokové sazby, ne nižší.
Bank, bere v úvahu prohlášení souhlasí, že dá nejen peníze, peníze a zájem o kupní ceny. Odhadované náklady na jeho bankovních odborníků, a v praxi odhad je o něco nižší, než je tomu na trhu. Takže je potřeba mít stovky nebo dokonce tisíce dolarů na skladě. Například tržní cena -85000 a banka hodnotila byt za 77 000 a je připraven poskytnout úvěr - 80% z kupní ceny. Pokud je to 85 000 až 68 000, přičemž 77 000 -61 600.

Koupi bytu, nezapomeňte, že kromě splácení úvěru a úroku zaplatit velkou částku na koupi bytu a úvěr. Takže, za co a kolik by měla být věnována.
5% z kupní ceny - vyhledá realitní kanceláře pro byty, ověřit její likviditu a bezpečnostní pomoc ve spolupráci s bankou.
1% - z kupní ceny - je penzijní fond
1-2% - pro otevírání bankovních účtů a bankovních transakcí při registraci a vydávání úvěrů.
0,5 -1% na majetkové pojištění kupní ceny.
0,1% z odhadní hodnoty nemovitosti - kolkovné při koupi bytu

Také si uvědomte, že při koupi bytu na úvěr, musíte být dodržující zákony a platit pro všechny účty úředně.