Podvodní útesy hypotéky


Podvodní útesy hypotéky

Pokud pracujete ve firmě, kde se vaše oficiální plat je poměrně malé, může účetní nevydá potvrzení svého reálného důchodu.
Nyní mnoho českých bank nechtěl riskovat a často neberou v úvahu neformální část svého příjmu. Takže musíme najít banku, která dlužníci považovat za formální i neformální neoficiální plat a další příjmy.
Pokud mzdy nejsou dostatečně vysoké, svobodná žena nebo muž - příliš mnoho povinností (rodina, děti), může banka požadovat ručitele - osobu, která je připravena přijmout závazek splácet v případě, že dlužník nesplní zaplatí úvěr z jakéhokoli důvodu. Při hledání jistotou a papírování bude dlouhá doba.

Banka může poskytnout úvěr po dobu 20-30 let, není, jak se očekávalo, a 10-15. Na jedné straně se snižuje přeplacenou částku za byt, ale na druhé straně - za pár let budou muset pracovat v jeho bytě, vzít práci navíc a počítat každý cent.
Můžete si vzít úvěr, například na 12% ao rok později změnil ekonomickou situaci, budou banky snížit úrokové sazby. Musím zaplatit úroky určenou ve smlouvě. To znamená, že smlouva může zobrazit banky naznačují zájem o 1-2 roky, ale ujištění zaměstnanců, tato položka je indikováno zvýšit úrokové sazby, ne nižší.
Bank, bere v úvahu prohlášení souhlasí, že dá nejen peníze, peníze a zájem o kupní ceny. Odhadované náklady na jeho bankovních odborníků, a v praxi odhad je o něco nižší, než je tomu na trhu. Takže je potřeba mít stovky nebo dokonce tisíce dolarů na skladě. Například tržní cena -85000 a banka hodnotila byt za 77 000 a je připraven poskytnout úvěr - 80% z kupní ceny. Pokud je to 85 000 až 68 000, přičemž 77 000 -61 600.

Koupi bytu, nezapomeňte, že kromě splácení úvěru a úroku zaplatit velkou částku na koupi bytu a úvěr. Takže, za co a kolik by měla být věnována.
5% z kupní ceny - vyhledá realitní kanceláře pro byty, ověřit její likviditu a bezpečnostní pomoc ve spolupráci s bankou.
1% - z kupní ceny - je penzijní fond
1-2% - pro otevírání bankovních účtů a bankovních transakcí při registraci a vydávání úvěrů.
0,5 -1% na majetkové pojištění kupní ceny.
0,1% z odhadní hodnoty nemovitosti - kolkovné při koupi bytu

Také si uvědomte, že při koupi bytu na úvěr, musíte být dodržující zákony a platit pro všechny účty úředně.