Podnikatelské úvěry ve Velké Británii se stále dostupnější


Vydáno: 08.02.2017

V bankách Česká republika udělala trochu projít obranou. Jeden z pohledávek vůči nim ze strany regulátora bylo, že zabrání úvěrových obchodů. Ale soukromé podnikání v Evropě a ve stejném České republice, zejména je motorem ekonomiky. V případě, že firma nemůže získat finanční prostředky v čase venku, vzít si bankovní úvěr, pak nemůže pokračovat v činnosti. Takže v případě, že ekonomika půjde špatně.

Souhlas pro pokrok


A teď - to vypadá na úvěrovém trhu v České republice plánovaných významných změn. Britský bankovní gigant 4 - Česká spořitelna, ČSOB Československá obchodní banka, Česká národní banka, Komerční banka zavedla společné normy pro podnikatelské úvěry. Předpokládá se, že stráví s uplatňováním každého maxima obchodního týdne. A přesto - otevře cestu ty úvěry, které zahrnují více úvěrů najednou, tzv syndikované úvěry.

Obchodní úvěry s komplikacemi


Hlavním problémem je definice prioritní zástavního věřitele. Pevné úvěry jsou poskytovány na kauci. A v případě, že úvěr bude výchozí -, kteří budou mít prospěch z věřitelů držitelem zástavy? Nebo kdo dostane zástavu, jestliže podnikatel podaří vzít nějaký úvěr jako zárukách všechny stejné?

Dříve, pro banku, která provedla původní věřitel, proces půjčování trvalo týdny a dokonce měsíce. Papírování, předmětem žádosti o vyjasnění požádat žadatele o alternativním věřitele. To je jen obchod tak dlouhé čekání by mohlo vést k negativním výsledkům, poptávka po úvěru může odpadnout, ale příležitosti budou ztraceny.

všechny změny


A to je velké věřitele Česká republika rozhodla usnadnit úvěrování dlužníky hypoték - oni začali realizovat národní standardy pro vyžádání priority. Očekává se, že to dopadne velkou úlevu pro podniky a zároveň stimulovat ekonomiku. Mezitím, korporátní úvěrů stále klesá.