Podmínky, za kterých můžete získat auto úvěr v české pobočky Sberbank


Vydáno: 15.02.2017

Sberbank má všechny důvody být považován za největší úvěrová instituce v České republice. Proto se téměř všichni čeští dlužníci alespoň jednou, ale obrátil se k orgánu na jeho žádost. Sberbank připsány všech možných oblastech - od potřeb spotřebitelů na obchodní zájmy. Žádná výjimka a auto úvěrové programy, které i když ne velmi různorodá v seznamu stále velmi atraktivní pro dlužníky.

Co a za jakých zájem o úvěr peněžního Česká spořitelna?

Oschadbank připraven půjčit si peníze jako nové auto a staré, že jsou příjemné, protože mnoho české banky nechtějí, aby si s / v dopravě, nebo pro takové půjčky stanovené nemožně vysoké úrokové sazby. Jedinou podmínkou pro spořitelny ojetých vozů - je, že musí být v průběhu pěti let věku, je-li vyrobeno v České republice a deseti - jsou-li vydána v dalších zemích Evropy nebo ve Spojených státech.

Nicméně, nedávno tato finanční instituce zapojená do vládního programu preferenční auto úvěr a pak se česká automobilka zde lze zakoupit za podstatně sníženou roční sazby.

Za normálních podmínek, ale bez výhod, úroková sazba u půjčky na nákup vozu bude závisí na několika faktorech. Za prvé, měna úvěru. Tyto úvěry, které jsou vydávány v českých korunách bude vždy dražší než těch, které vydala v cizí měně. Za druhé, rychlost bude mít vliv na dobu, po kterou je úvěr přijata. Nejlevnější avtossud jsou zařízeny v roce, kdy hodnota podílů v koruně bude o 14,5%. Při podpisu smlouvy o úvěru na maximálně možném termínu - 5 let, bude úvěr vzroste o 1,5%.
Kdo může dostat auto úvěr v Savings Bank CZ?

Získat auto úvěr v spořitelny může každý občan České republiky, který dosáhl 21 let. Pokud chcete vzít úvěr důchodce v době podání žádosti by mělo být ne více než 74 let, banka byla schopna poskytnout mu nejméně rok na splácení dluhu. Žadatel pas musí být nutně trvalé místní registraci, a pokud ne, pak se alespoň dočasně. Nicméně, zatímco úvěr termín bude záviset na konečném datu dokončení a bude dokončen asi měsíc před uplynutím dočasnou registraci.

Sberbank CZ poměrně seriózní přístup k otázce solventnosti žadatelů. Proto požadavek úřední dílo a, v důsledku právních mezd, jsou povinné. Kromě toho, pro Sberbank je důležité, aby žadatel auto úvěry v minulém roce byla jeho nesporný aktuální úlohy. Samozřejmě velikost měsíčního příjmu žadatele by měla umožnit, aby splácet úvěr poplatků, a v ideálním případě výpůjční náklady by neměly odečíst více než třetina měsíčního příjmu. Jako další důkaz o finanční stabilitu dlužníka musí být provedeno autem nejméně 15% své hodnoty.
Kreditů za "oni" a "my"

Vzhledem k závažnosti konstrukčních ověřování auto úvěry ve Sberbank může trvat až 3 dny. Během této doby, dlužník bude muset mimo jiné, koupit pojistky.

Některé výsady Sberbank budou mít prospěch občanů České kteří jsou ve finanční organizace mezd. Nepotřebují aby se zapojily do sbírky listin o práci a mzdě, protože věřitel pro ně vztahují na zaměstnavatele. S ohledem na aplikace a úvěru bude jen pár hodin, což je také důležité.