Podmínky na hypotéku na druhé domovy v České republice za 2016-2017 let.


Vydáno: 19.10.2016

Aby se stal dlužník hypoteční úvěr na druhé domovy dnes, musíte nejprve zkontrolovat podmínky a požadavky připravit různými českými bankami.

jak výnosné
Hypoteční určitě zátěží pro dlužníka, jak je definoval úroky z úvěru, pojištění a další poplatky, ale jinak, zatímco ke koupi bytu, není-li požadované množství peněz?

Nicméně, bankéři nabídnout zákazníkům řadu zajímavých programů, které vám pomohou dosáhnout nejlepších, je výhodné sazby, například:

Hypoteční se státní podporou;
Pořízení hotového bydlení;
Těhotenské kapitálové půjčky;
Vojenská hypotéky;
Výstavba bytových domů a další.
Podmínky pro získání hypotéky za druhé domovy v České republice.
Prodejci znamená, že byt již uplynulo smlouvu o prodeji a není nic nového. V zásadě to může být nějaká oblast, v místnosti, která je již vlastníkem, ale ne nutně, že lidé, kteří tam žijí. Zjednodušeně řečeno to b / doma.

Podmínky koupi nemovitosti na sekundárním trhu závisí na výběru bankovních úvěrů. Nejlepší jídlo jdete do velkého strukturu, kde speciální nabídky jsou pak více pravděpodobné, že uzavřít dohodu.

Tento úvěr se poskytuje v koruně. Někteří věřitelé nevyžadují výkazu zisku a ztráty. Pod pojmem téměř ve všech českých bankách - až 30 let.

Pokud se v loňském roce byla úroková sazba stanovena na 12% ročně, v letech 2016-2017, je minimální sazba je 13% ročně a výše. Při uzavření smlouvy dlužník musí provést zálohu ve výši alespoň 20% nákladů na bydlení.

Záruka nejí povinnou formu nákupu nemovitostí. Pokud jde o hypotéky, pak byt koupil již zajištění pro věřitele.

Pojištění - důležitý bod smlouvy. To znamená, že bankovní společnosti vyžadují pojistit dům proti rizikům spojeným s ztrátu, škodu nebo jinou vyšší mocí.

Mít hypotéku, uděláte úvěr splátkový kalendář je založen na stejných splátkách, annuyitetnyh. Aby zaplatil dluh, musí nejpozději do termínu, jinak váš účet bude účtován pokuty a penále za prodlení.

portrét dlužník
Pokud jde o hypotéky na druhé domovy v České republice stanoveny jasné požadavky pro dlužníka, který může také mírně lišit v různých bankách. například:

Věk úvěru: nejméně 21 let.
Věk v době splácení úvěru není více než 75 let (pokud je úvěr poskytnut bez dokládání příjmů a klientem zaměstnání, pak tlačí věkové hranice - 65 let).
Seniorita: 6 měsíců. Za posledních 5 let musí mít obecnou zkušenost 1 rok. Pokud jste již klientem zvolené banky, pak tento požadavek nelze rozšířit.
Aby bylo zajištěno banku, která váš příjem bude stačit, aby zaplatil dluh, můžete využít služeb spoludlužníků, ale ne více než 3 osoby. Muž (a) působí musí spivpozychalnyka kandidát na titul.
Jaké jsou výhody nákupu na sekundárním trhu hypoték?
Nabývání nemovitostí na sekundárním trhu hypoték má značné výhody, protože veřejnost postup je v poptávce a popularity. Vysvětlete, proč:

Mnohem větší rozsah bytů ve srovnání s primárním trhu.
Po transakci může okamžitě vstoupit do obytného prostoru.
V případě bydlení, které potřebují opravu, nový majitel má právo to udělat kdykoliv.
Typicky, "sekundární" se nachází v oblastech s rozvinutou infrastrukturou.
Minimálními riziky konfrontován s bezohlednými vývojáři.
Podmínky hypoték na druhé domovy se liší loajalitu, protože úrokové sazby jsou stále nižší než "primární konkurent" (kromě privilegované sociální programy). To je způsobeno tím, že banka téměř okamžitě dostane byt jako zajištění.

Ale existují nedostatky v této oblasti: možná přítomnost nábojů, což je skutečnost, která se objeví najednou, nebo dokonce v užším právním kontroly nikdo nemůže zaručit, že tam bude nějaký čas dříve neznámé dědici nebo příbuzní. Také se často / home ve velmi žalostném stavu.

Když se věřitel může odmítnout dlužníkovi?
Co dělá bankovní dlužník odmítnout žádost o úvěr na byt? Zde jsou hlavní důvody:

Možnost nákupu nemovitostí nejsou zahrnuty v případě, že smrt majitele v době kratší než 6 měsíců.
Dohoda je povolena účast každé jiné rodině.
Denial of hypotečního úvěru v přítomnosti těch budoucích majitelů osob se zdravotním postižením, takže v případě zpoždění o kategorii úvěru zranitelných osob bude obtížné vypudit. Nicméně, některé banky nabízejí speciální programy takových občanů, financované státem.
Banky nechtějí dát hypotéky na nákup ve společném pokoji či ložnici. Poptávka po tomto obytný prostor je velmi nízká.
Pokud demolice budovy, kde plánovaný nákup bytů, více než 60%, bankovní organizace má také právo odmítnout půjčování.