Po přechodu na elektronické rekordní tržby v České republice začala masivní opakovaných firmy


Vydáno: 13.12.2016

Ve snaze zakrýt minulost a vyhnout se daňové vysvětlení strmý nárůst prodejů po zavedení elektronické registrace probíhá čeští podnikatelé začít pracovat "na zelené louce".

Po spuštění první fáze elektronické účetních zisků bylo mnoho českých podnikatelů zlikvidovat své staré povolení pro provoz a registrovat nové identifikační čísla, které bude nyní známá nejen dodavatele, ale i zaměstnance finančního úřadu.
Důvodem pro masový znovu re-zavolal podnikatelé začít podnikat "na zelené louce" a skrýt svůj minulý daň. Majitelé stravování obavu, že prudký nárůst prodejů po zavedení elektronických registračních výtěžek bude podezření z finančního řízení. Skutečnost, že dříve při platbě v hotovosti příjmů nemůže nést přes pult a neberou v úvahu celkový příjem, ale nový systém všechny prodeje bude transparentní.
Finanční řízení již varoval podniky, které nemají Vezměme si případ prudkého nárůstu prodeje, ale majitelé provozoven mu nevěřil a rozhodl se hrát na jistotu. Nyní, mnohé podniky byly uzavřeny, aby se zaregistrovat na nové číslo.
Informace o této akci a potvrdila společnost Kofola - největší český dodavatel sycených nápojů. Podle vedoucí společnosti, mnozí zákazníci ve skutečnosti odesílat nové PIN.
Podobná situace byla pozorována na Slovensku av Chorvatsku. Některé obchody byly zavřené, ale mnoho nových identifikačních čísel oba se objeví v obchodním rejstříku.
Přechod na elektronické spisové služby příjmů se hněval mnoho českých podnikatelů, kteří pocítili nový systém "Konec volného obchodu." Tam byly manifestace a protesty proti elektronických záznamů restaurací rozhodla o zvýšení ceny, ale více než polovina podnikatelů ocenil inovace.
Ministerstvo financí na oplátku zavázala ke spuštění loterie, kde losy jsou zavedeny kontroly kaváren. Podle úředníků plánu, měla by motivovat lidi k odbavení zařízení a podporu, takže nový systém k e-mailovému účtu příjmů a boje proti daňovým únikům. Hrát bude skvělé ceny a dokonce i auta.