Plná moc k bance: Možné potíže


Vydáno: 08.02.2017

Pro miliony lidí po desetiletí právník byl levný způsob, jak dát někomu právo a možnost jednat jménem jiné osoby. Nicméně, "důvěryhodnost" dokumentu není vždy absolutní, a použít ji, když správci selhání, následky jsou velmi nepředvídatelné.


začátek


Tak například jeden z těchto příběhů. Kdysi bratr a sestra, plně dospělého a nezávislých lidí. Když se jejich rodiče zemřeli, můj bratr, kteří chtějí usnadnit proces papíru adresované sestře žádat o něj zapisovat do advokát - a souhlasil. A to dopadlo víc než dobře - nastoupil dědického práva a čestně sestra dala všechno, co vlastnil.

Historie pokračuje - dokument hodnotí důstojnost bratr šel dopředu a napsal své sesterské advokát. V případě, že se něco děje s ním. Použil služeb profesionálního právníka, nebo dokonce zapomněli kopii plné moci ponechat kopii notáře. Stručně řečeno, je vše v pořádku - skoro.

Tento muž měl bankovní účet a vynikající úvěr. A tak se stalo, že po určité době byl prý obětí dopravní nehody - a přestala být funkční. Ve světle byl rozšířen stejný právník, a její sestra šel do banky oběti. Pro tuto chvíli pečující o jeho bratr padl na ni.

Je-li plná moc do banky "nehodily"


To by mohlo dokončit příběh, pouze v období mezi registrací a plné moci sesterské autonehodě, který byl vydán dokument si vzal a změnil jméno. A to je místo, kde začala zábava. Banka, ve kterém oběť byla půjčka objevil nějaký způsob, jak plné moci, a začal přinášet nároky sestra úvěrování, pokud jde o splácení. A banka, ve které měl její manžel účty, objednávky ... nevinen. Jména, říkají, neshodují.

A ta žena měla shromažďovat další dokumenty, které potvrzuje, že její totožnost získat přístup k penězům na splacení svého bratra a půjčku, ke kterému se původně neměl nic společného. Odborníci tvrdí, že velký úspěch patří skutečnost, že úspěch hádky s bankou.

Právníci, konzultanti a dokonce i někteří zaměstnanci banky uvedl, že takové příběhy nejsou něco neobvyklého. Plná moc není něco bezpodmínečný, a je-li to možné, budou banky nevyhnutelně zpochybnit přístup správce ke vkladech a účtech, to nepatří. Argumenty mohou být velmi odlišné, dokonce i "ne z papíru", "ne forma," absence jakýchkoli detailů nebo datum vypršení platnosti dokumentu.

Co dělat?


Samozřejmě, že ne všichni prorokovat a život v nejrůznějších překvapení nebýt chamtivý. Nicméně, pokud chcete být v bezpečí a vystavit plnou moc k bance, která umožňuje přístup k bankovnímu účtu, nebuďte líní, první šek s bankou, která bude odůvodňují. Co by mělo být forma v jaké podobě a kým certifikovány. A nezapomeňte uvést čas může být platné pro tento dokument, aby jej obnovit v případě potřeby.