Platba kreditní terminálem


Vydáno: 15.11.2016

Každý, kdo požádat o bankovní úvěr, musí vědět, že dlužníci mají možnost zaplatit půjčku přes terminál, a to nejen na ruce. Jedná se o velmi pohodlný způsob, jak splatit bance. Jako platební terminály jsou nyní instalovány na všech veřejných místech a v České republice za měsíční platbu dluhu nemusí jít do banky. Můžete prostě jít ven po dobu 10 minut v době oběda do nejbližšího supermarketu a tam je plat.

Ale i přes obrovské výhody této platební metody existují některé významné nevýhody.

Za prvé, peníze zaplacené terminálem, ne vždy stejný den pádu na účet, a za druhé, všechny terminály, za provizi. Uživatelé platebních terminálů v České republice dnes není tolik. Češi přitom zvyknout si na ně a při pohledu na provedení platby na bankovních poboček, aby nedošlo k nedorozumění.

Pokud je půjčka vyplacena v hotovosti stejné bance, kde bylo vydáno, žádný provizi. Na základě obdrží přesně částku, která byla převedena do pokladny. Ale terminál za své služby vzít v průměru 2 až 4% z převáděné částky.

Provizi Češi vyzkoušet terminály používané jen v krajních případech. Zpravidla se tak zaplatí pouze malé půjčky, kde je částka platby není velký, a proto se komise bude zanedbatelný.

Pokud jde o platební technologie prostřednictvím terminálu, pak to není žádný velký problém. Tak, aby splácet přes terminál, stačí kliknout na obrazovce se slova "splátka úvěru", vyberte svou banku ze seznamu, zadat zakázku a vložit peníze do KUPYUROPRIEMNIK. Co by mohlo být jednodušší? ,

Někteří lidé nepoužívají svorky ne proto, že Komise a případné technické poruchy. A musím říct, že oprávněně. Navzdory skutečnosti, že platba provedena terminálem po dobu několika sekund, peníze, které mají být přijít o několik dní. Pokud zákazník dává částku platby v poslední den trvání smlouvy, nemá čas na zaplacení to na dobu, bude dojít ke zpoždění na úvěr a banka může účtovat penále. Banka je nepravděpodobné, že by poslouchal příběhy o tom, jak "zlé terminál" předčasná převedl peníze tam, kde má.

Někdy je situace ještě větší smutek a peněz nikdy dorazí. Samozřejmě, že klient je přesvědčen, že půjčka vyplacena (příjem se provádí na akciovém platby na čase), a banka, aniž by viděl peněz začíná postihovat klienta ve výchozím nastavení. Takže příjem musí držet. Pak můžete dokázat, že platba byla provedena včas, pravda je na straně plátce.