Pět hlavních důvodů pro případ poruchy v bankovní půjčky na nákup vozu


Pět hlavních důvodů pro případ poruchy v bankovní půjčky na nákup vozu

Statistiky ukazují, že mnoho žádostí o auto úvěry bankám odmítnout. A v závislosti na finanční instituci práva má právo nedokáže vysvětlit důvod zamítnutí klienta úvěru. Je dlužník neví, co si má myslet, a co je nejdůležitější, udělat více: pokračovat v pátrání po bance, která bude schvalovat úvěr nebo ukončit podnik při nákupu automobilu.

nedostatečné solventnosti
Všechny banky používají různé metody pro posouzení bonity dlužníka. U finančních institucí je zásadní pro realisticky zhodnotit schopnosti potenciálních dlužníků plnit své úvěrové závazky. Speciální bodovací Program hodnotí finanční možnosti dlužníka na různých parametrech, že banky se snaží, aby nezveřejňoval. Často se ukáže, že dlužník vlastní představu o své solventnosti je velmi odlišné od výsledků výpočtů programu. Proto v případě, že banka odmítla úvěr, by měl přemýšlet o této možnosti. Možná, že úvěrová instituce nedomnívá, že dostatečnou základnu, která ukázala, že dlužník. V tomto případě se banka vůle může být nastavena volbou méně drahé auto nebo nabídnout zálohu.

Špatnou úvěrovou historií
Pokud potenciální dlužník ke zpoždění dříve jsou zařízeny půjčky nebo žádný výnos opět doufat kladného rozhodnutí banky bude poněkud naivní. úvěrová historie - potvrzení spolehlivosti dlužníka, bankovního klienta při přístupu k němu nutně zvyšuje a prověřuje. Východiskem z kritické situace bude brzy splatit všechny dluhy a odvolání do banky s žádostí o zápis do vaší kreditní historii.

trestní rejstřík
Banka může pochopit úvěru - finanční transakce s zvýšené riziko. To se odkazuje na rizika a rejstříku trestů ze strany dlužníka. Zvláště banky pečlivě sledovat ty potenciální dlužníky, kteří jsou označeny za podvody a jiné finanční trestné činy. V případě, že dlužník s kriminální minulostí je stále rozhodnuta koupit auto na úvěr, bude muset tvrdě pracovat, aby najít nejvíce loajální banku, která není dokončena trestní rejstřík k riziku.

neadekvátnost Bank
Každá banka zveřejňuje na svých internetových stránkách nároků na dlužníky v konkrétních úvěrových programů. Tento seznam tvoří věku, počtu odsloužených let na posledním místě, přítomnost cenného majetku a tak dále. Ale to není všechno. Někdy má člověk při přístupu banka zjistí, že ne všechny požadavky zveřejněny nebo ne četl, co bylo napsáno malým písmem v poznámce na konci stránky. Pokyny pro interní bank (které dlužník nikdo nebude), existuje celá řada požadavků, které banka také bere v úvahu při posuzování žádosti o úvěr. Například je nepravděpodobné, že banka schválí půjčku na silnici zahraniční auta obyvatele malé vesnici, ale opět, seznam každé jednotlivé banky.

Problémy s hypotékou
Při vydávání auto úvěry, mnohé banky potřebné k dosažení to, že slib. Věřitel bude posoudit hodnotu zástavy a jeho stav. V případě, že zákazník se chystá koupit nové auto, a zajistí, a zde obvykle vznikají problémy. A v případě, že úvěr bude vynaloženo na nákup ojetého vozu, může banka být hodně otázek. Věřitel nemusí splňovat podmínku vozu, jeho historii nebo neodborně provedené názvu dokumentů. Tam může být mnoho nuance, které musí být předem jednat se zástupci banky.

V praxi je pokles Auto úvěry věřitele může být v jiných situacích. Někdy potenciální dlužníky může dojít k odpálení několika faktorů, ale toto je přísně individuální. V každém případě je portál před podáním žádosti o auto úvěr vždy zkontrolovat u své banky a diskutovat s ním všechny podrobnosti o budoucí dohodě.