Peníze jako účet


Vydáno: 07.02.2017

Výběr správného bance může ušetřit zákazníkovi obvykle 150 až tisíc korun měsíčně. Jedná se o přibližný rozdíl mezi nejdražší a nejlevnější účty, které často jsou obvyklé malé klienti českých bank.
Navzdory ekonomické podmínky, některé banky nebyly sníženy náklady na jeho služby. Naopak se zvýšila počet bank.

Cílem této studie bylo najít nejlevnější náklady pro průměrnou pohledu zákazníka banky, který byl založen na průměrném počtu operací prováděných klienty českých bank v průběhu měsíce nebo rok.
Stejně jako loni, nejlevnější fondy ( "mKonto») lze otevřít v mBank. Obsah účet stojí 50 švédských korun měsíčně. Titul nejdražšího banky tentokrát Komerční banka vyhrál se skóre «Extra Konta".
"Na základě studií porovnání minulost a letos vychází, je nemožné říci, že náklady na bankovní služby zvýšit nebo snížit. Situace každá banka je jiná, "- říká Patrick Najera. Většinu nákladů na bankovních služeb klesly LBBW Bank (loni BAWAG Bank): Ve srovnání s loňským skóre IQ "Konta" Letos vzhledem k odpovídajícímu "5 ZA 50" bylo 59 kroons měsíčně levnější. Výhodnější tento rok byl také díky Free Konto Volskbank, který klesl o 22 korun.
Nicméně, některé banky zvýšila cenu na hodnotě svých služeb. V řadě těchto bank by měla být vaše Citibank účet «Citikonto», která stoupla o 52 korun. Měsíční náklady na údržbu Mozaika účet v UniCredit Bank v tomto roce zvýšil z 133 na 182 korun. Nicméně, UniCredit Bank zavedla ve svých pobočkách nulové náklady pro uložení hotovosti.
Jedna věc je jasná - letos, stejně jako v minulosti, nejlevnější účet může otevřít malou banku nebo zákazník musí dodržovat určité podmínky (například přesně pozorovat vyrovnaného nebo oběh peněz na účtu), takže některé banky snížit náklady za své služby. Nejdražší je stále tradiční velké banky, kde jsou zákazníci v podstatě platit za něco, co můžete najít svoji banku v téměř každém koutě světa.