OTRIMANNYA KREDITІV ON NERUHOMІST mít CHEHІЇ


Vydáno: 21.08.2016

Otrimannya kreditіv na Zhitlo v Chehії. V іnozemtsіv, SSMSC kupuyut neruhomіst na svoї fіrmi Je mozhlivіst otrimati úvěr. Credit vidaєtsya fіrmі, OOO All th zobov'yazannya Je zobov'yazannyami fіrmi.

Proces mozhna nazvati skládací, abyste scho praktické OAO Všech neobhіdnі gotuє dokumentů a bankovní úvěr pivo vіn Pevnyi hodinu.

V rіznih bank vimogi vіdrіznyayutsya. Іnodі dostatno pіdpisati doklady o úvěr, který zaklasti neruhomіst a іnodі Bank vimagaє zaklasti štěrbinou th th fіrmu sformuvati rizikovy vkladu.

OAO Všechny tsі vimogi vstanovlyuyutsya v hodі peregovorіv minut osnovі rіshennya kreditní komіtetu. V deyakih vipadkah banka Mauger vimagati pіdtverdzhennya pohodzhennya haléře Bude yakimi Rasht zaplatil zálohu.

Sazba u úvěrů na fіrm varіyuє v dіapazonі OD 5% až 7% rіchnih fіz.osіb OD 4% až 6%. Fіrmam půjčky vidayutsya na termіn 15-20 rokіv. Banky mozhut vidati 70 až 100% nákup vartostі.

Zvichayno v razі novoї fіrmi mít yakіy rozřízl nep ítomnosti svoєї іstorії že іnshih nadhodzhen, mošny jistiny úvěru vklady od samoї neruhomostі. Takže rozrahovuєtsya yak, scho Bude úvěr pogashatisya s koshtіv otrimanih od zdachі v Orenda tsієї neruhomostі.