Otevření český vědec škrábnutí od kočky může způsobit hluboké deprese

Otevření český vědec škrábnutí od kočky může způsobit hluboké deprese

Otevření český vědec škrábnutí od kočky může způsobit hluboké depreseOtevření český vědec škrábnutí od kočky může způsobit hluboké deprese.
Vinným z této bakterie Bartonella, který žije v bleší vrhu. Zprávy o ošklivé parazita Toxoplasma, které mohou být předány z kočky na člověka a změnit své chování, najednou způsobila mnoho hluku. Infikovaná osoba může ztratit některé instinkty se méně opatrný, reagují pomalu na to, co se děje, a v důsledku toho se ještě zodpovědný za nehodu. Nedávno byl vyroben další neočekávaný objev kočičího škrábnutí může způsobit infekci bakterií Bartonella, může vést k těžkým forem deprese.
Jaroslav Flehr vědec a jeho kolegové Jan Havlichek a Yitka Hunoshovoy-Lindovoy udělena pro studium na Harvard toxoplazmózu a jejím dopadem na změny osobnosti. Nicméně, američtí vědci David Hanauerom (David Hanauer) a Naren Ramakrishnan (Naren Ramakrishnan), studoval také rozvoj deprese u lidí poté, co byl pokousán kočka. Letos prestižní časopis paraziti a Vectors Flehr publikovali článek, který potvrdil vztah mezi duševním onemocněním a rány způsobené kočkou - ale ne kousat, jak se dříve předpokládalo, vědce a škrábance.
Vědec se domnívá, že proti poškrábání má větší dopad na lidi, než kočičí kousnutí. Pro potvrzení hypotézy Flehr zkoumal údaje o 5,5 tis. Dobrovolníků. Ukázalo se, že ti, kteří v minulosti poškrábaný kočku, vývoj závažné deprese byla 2,5krát častěji. To je bipolární porucha, která není doprovázeno manické fáze.
Je to proto, že podle Flehr Bartonella bakterie, který se nachází v bleší vrhu. Vědec říká: "Nenechte se zbavit koček, je důležité, aby urychleně odstranit blechy." V Flehr žije ze tří koček. Tento objev vysvětluje, proč lékaři, veterináři často trpí depresí, a dokonce spáchat sebevraždu.