Osud úvěru v případě, že dlužník ztratil práci.


Vydáno: 06.10.2016

Lidský život je nepředvídatelný. Dlužník může onemocnět, přijít o svou práci, rozvod s ohledem na nutnost platit alimenty ... Žádný z těchto případů nezoufejte! Pokud budete mít auto úvěr, auto může být realizována, a tím vyřešit problém dluhu. Těžší mají ti, kdo vzal půjčku vyplněním tohoto bytu jako zajištění. Poté, co našel nový domov, je obtížné. Mezitím, úroky a sankce nadále poroste jako sněhová koule.

Ti, kteří se půjčky bez ručitele a zaručit nejobtížnější. V mnoha případech jsou tyto dlužníci je obtížné vyhnout se obtížným zkoušky úvěr úředníci, nebo dokonce u soudu. Pro dlužníka, rozdrcený jejich vlastní adekvátní finanční otřesy - Samozřejmě, že si nemohou dovolit najmout právníka nebo právního zástupce.

Typicky, první úvěrových institucí zřízených docela přátelský a ochotný klidně diskutovat všechny problémy, které se nahromadily v dlužníka. A co je nejdůležitější - prokázat bance, že uděláte pozdě pro to dobrý důvod. Pokud se bankéři souhlasit s vaší pozice, je již blízko k restrukturalizaci dluhu a příprava pro dlužníka s pohodlnými platbami splátkového kalendáře. Můžete téměř vyhráno - požádat o odložení plateb o moratoriu na nějakou dobu, a dokonce ke zvýšení termínu úvěrů.

Možná, že v manažerem vašeho případu budou nabízet úvěrové půjčky. To je opravdu dobrý způsob, jak ven, protože nový úvěr bude pravděpodobně vydána za příznivějších podmínek. Budete muset poskytnout všechny stejné standardní sadu dokumentů, a banka bude rozhodovat na základě úvěrové historie dlužníků nuance doby, která uplynula od začátku smlouvy o vydávání předchozího úvěru.

No, pokud, dokud kritickém okamžiku, dlužník není uvedena žádná výchozí hodnoty. Včas splácet své měsíční platby - velká výhoda ve prospěch dlužníka. Nicméně, ne všechny životní situace může ovlivnit způsob, jakým o tragickém osudu úvěru. Například, pokud máte dítě v rodině, a v tomto ohledu jste byly lisovány v médiích - to není důvodem k frustraci! Mnoho úvěrových institucí Nepovažuji tuto událost za rizikový faktor, a jsou ochotni prodlení s úhradou úvěru po dobu dvou let.

Shrnutí: pečlivě přečíst smlouvu - tam je napsáno drtivou většinu situací možného nezaplacení úvěru, a jejich důsledky.