Osobní bankrot - jak to hrozí a jak ji opravit


Vydáno: 06.02.2017

Osobní bankrot - něco, i když dlouho očekávaný v právní oblasti českého, ale stále neznámé. Nová pravidla, neznámé důsledky nejsou plně vysvětleny nuance, to vše vede ke zmatkům a že v pasti nesplacených úvěrů dluhu dlužníků je obtížné definovat svou strategii. Ale pro Američany právě běžného konkurzního řízení, pokud nemůžete splatit dluh, je jediným skutečným řešením. Jaké jsou důsledky takového přesunu sliby?


Jak se stát v konkurzu


Když úvěr se stává neúnosnou zátěž, plány dlouhé splácení porušována, a pokuty a penále hrozil eskalovat částky, které pozychalysya, dlužníci žádají o uznání jejich úpadku. To neznamená, že bezprostředně po věřiteli vzdálenost, vztah mezi dlužníkem a jejich přestěhování do jiné roviny.

Upozorňujeme, že v zájmu věřitelů za nimi, američtí dlužníci muset přesvědčit, že berou nic a jen proto, že jdou k takovému kroku. Nejsmutnější v této situaci - je třeba se rozloučit se všemi jejími aktivy. Byt, auto, akcie a drahé vklady, všichni budou muset platit rychtář, že ti jejich provádění, peníze rozdělí mezi věřitele žádajících o refundaci. Samozřejmě, že ne všichni dost - ale postup a tato volba je k dispozici. Ve zvláštních případech budou některé další dluh splacen po prodeji majetku dlužníka, většinou na úkor svého aktuálního příjmu.

Proč by osobní bankrot


Mohlo by se zdát, proč potřebujeme takovou složitost, pokud máte prodat všechno, a ještě platit tyto dluhy, které nemají dostatek peněz. Důvody jsou dva. První z nich - schopnost redukovat jejich problémy. Jakmile dlužník podá žádost o uznání jeho bankrotu, soudy odeslat příslušnou zprávu pro věřitele a ti po jejím obdržení musí přestat účtovat z těchto úvěrů je, že úroková sazba. Žádné pokuty a poplatky.

Druhý pozitivní věc - schopnost vrátit, když všechno skončí na trhu finančních služeb jako dlužník. Je třeba poznamenat, že úpadek je stále extrémní opatření Při jiné možnosti nemají z dluhu. Tento soud by ještě byl - těsně předtím, než se obrátil k věřitelům, budou i nadále být odstraněny a přitom být hodnocena pokuty, které by se provádět platby bankám nemožné. A to by bylo nemožné někdy požádat o úvěr na tradiční banky. Co černý puntík.

zpáteční


Čas léčí všechno. S ohledem na úvěrové problematice toto prohlášení je také pravda. Konkurzní řízení je vynikající příležitost začít své kreditní život od nuly. Nicméně, v těchto státech, například to může být provedeno pouze po 6 let. Ale to neznamená, že je třeba zastavit a počkat na konec věty.

Ve Spojených státech existuje řada úvěrových produktů určených speciálně pro ty, kteří jsou vážně zpackal vaší kreditní historii, nebo prošla bankrotem. Kreditní karty se specifickými podmínkami, malých kontokorentních úvěrů, běžných bankovních účtech bilance povinné, to je nádherný arzenál v boji proti jeho negativní úvěrové záznamy. I s zkažené kreditní historii může vzít úvěr.