Online půjčky: slabiny systému.


Vydáno: 26.12.2016

Online půjčky. Dohoda se provádí pouze s použitím elektronických peněz a bez jakéhokoli kontaktu s očima věřitelem a dlužníkem. Mohlo by se zdát, že tento přístup není možný v takové finanční transakce. V praxi on-line půjčky jsou velmi populární, a takový systém půjček je nabírat na síle.

Dosud v této oblasti je aktivní Webmoney, což je daleko dopředu v tomto ohledu jeho konkurentů, z nichž jedna je "Yandex peněz." Obecně platí, že služba sama dostat takovou půjčku zní velmi lákavě. Kdyby nebylo málo, ale ... Tento systém je velmi zranitelný v tomto článku se pokusím vysvětlit, jaké jsou jeho slabiny, pokud jde o pohodlí a bezpečnost.

Za prvé, je třeba poznamenat, že pro získání úvěru velká suma nebude fungovat, protože součet jednotlivých úvěrů jsou omezené. Kromě toho je množství přijaté by měla být vrácena co nejdříve. Tento úroky z úvěru jsou dostatečně vysoké, aby zvážila podobné obchod ziskový. Například, můžete si vzít jen 100 $ po dobu pěti dnů a musí platit 130 nebo dokonce 150 $. Tento nárůst cen je nepravděpodobné, že někdo bude dělat. Proto je vhodné jít hledat nové a výhodnější věřitele.

Nezapomeňte o provizích, které jsou stejné atribut jakékoliv půjčky, včetně jejích internetových možností. Ve druhém případě se musí vzít v úvahu provize účtované za přenosového systému. Také se Komise a společnosti, které poskytují finanční záruky pro výpočet sítě. Pokud se rozhodnete vybrat peníze, bude tady s dlužníkem bude účtován poplatek. Obecně platí, že množství jde dobré procento.

Obecně platí, že přihlášení není tak snadné.

Je nutné projít řadou postupů. To by mělo poskytnout podrobnější osobní údaje, číslo mobilního telefonu, atd Obecně platí, že čím menší je osobní informace poskytnuté zákazníkovi objednat menší množství se může spolehnout. Navíc, takzvaný osobní identifikátor, který umožní každému uživateli v síti vidět, jak jste svědomití a efektivní systém strany.

Online půjčky také vyžaduje určité záruky ze strany dlužníka, protože peníze jen tak nikdo dává. Chcete-li získat úvěr, musíte mít osobní certifikát, který je digitální certifikát. Tak o půjčku musí mít zvláštní rozpočet (dluh) - WMC. Na této peněženky je vytvořena pro záznam přijatého úvěru. Tam je slabé místo - to nemůže být odstraněn. Tak za peníze dluhu potřebného k dluhu v tomto kabelce rovná nule.

Nejhorší ze všeho je, v případě, že uživatel byl ztracen aktivační klíč nebo Správce hesel k vaší peněžence. V tomto případě je třeba obnovit vše, co je dosti problematické záležitost. Často elektronické peněženky popraskané hackery v tomto případě lze platební systémy nelze zaručit soukromí a bezpečnost.

Navzdory zranitelnosti, on-line půjčování si získává popularitu v České republice a možná v budoucnu budou požadovat více, než je obvyklé typy úvěrů.