Online žádost o úvěr. Není to tak jednoduché, jak se zdá dlužníků České


Vydáno: 12.01.2017

Chcete-li získat úvěr teď nemusíme jít do nejbližší pobočku české banky, alespoň v to si můžeme být jisti finanční instituce, které nabízejí své dlužníky rozeznat žádosti o financování přes internet. V této souvislosti mnozí spotřebitelé měli špatnou představu o postupu sama o sobě půjčování a iluzi, že budete schopni vyřešit své finanční problémy, aniž by museli opustit domov a nekomunikuje s pracovníkem banky, a tak rychle, jednoduše a bezpečně.

Samozřejmě, že možnost požádat o půjčku online - to je pohodlné a požadoval funkci, která byla oceněna za tisíce dlužníků. Ale ve stejné době není možné ignorovat některé nuance třeba mít na paměti při půjčování přes internet.

Za prvé, že hlavní funkcí on-line aplikací - na "screening" vědomě "no-go" kandidáti na vypůjčení, tak může banka částečně odstranit zatížení svých zaměstnanců. Poté, co byla zamítnuta žádost, dlužník nemá "bouře" bankovní pobočku a odvádět pozornost od těch, kteří skutečně mohou spolehnout na půjčky, což přispívá k systematickému zlepšování kvality služeb. Nicméně skutečnost, že schválení žádosti online ještě neznamená, že stažení nadále stát! Banka vždy si vyhrazuje právo revidovat předchozí rozhodnutí po úplný soubor dokumentů. Z toho důvodu, že dlužník stejně bude muset jít na nejbližší pobočce, znovu vyplnit přihlášku a předložit dokumenty, doufat, že ještě neměl odmítnout úvěr. A některé banky je Česká republika připravena k odeslání své zaměstnance o pobytu potenciálních zákazníků, kde jako výsledek a bude vydávají úvěru (v praxi se obyvatelé České republiky s velkou opatrností postoj k vyhlídce a nechtějí vzít úvěr zaměstnance doma, raději nezávisle přijít na pobočce banky). Kromě toho, je to bezpečné říci, že online aplikace - efektivní marketingový trik, jak přilákat nové zákazníky, což bylo nesmírně důležité v době krize, kdy je akutní nedostatek kvalitních dlužníků.

Další detail, který by měl mít na paměti, je-li žádost podána prostřednictvím internetu - je vysoké riziko, že se stanou obětí podvodu. Řádkování - je oázou pro všechny druhy podvodů, které lákají peníze z ničeho podezřelého, nebo vyzvedávají své osobní údaje za účelem prodeje nebo používají v boji proti podvodům. Pokušení atraktivní odkaz "získat úvěr" mohou ztratit nejen své peníze (například poté, co přihláška bude muset zaplatit poplatek za projednání), ale také posílat podvodníci kopie svých dokladů, které pak mohou použít pro své trestné plány , Nicméně, mnoho uživatelů se ani odhadnout, že se nechtěně stali oběťmi podvodů, protože stále mají odpověď "od banky", ale upřít zásluhy.

Jediný způsob, jak se vyhnout podvodům a neztratit své peníze - je-li předložen online aplikací pouze na důvěryhodných místech s dobrou pověstí a zpětné vazby od uživatelů (lepší to udělat na oficiálních webových stránkách bank). Také neprojdou pochybným odkazy a nepochopitelné zaplatit provizi za údajně posouzení žádosti, protože žádná platba pro něj není k dispozici.