Okres Nyzhnye-Mesto chtějí odlišit od Prahy


Vydáno: 17.02.2016 | Aktualizace: 17.02.2016

Okres Nyzhnye-Mesto chtějí odlišit od PrahyOkres Yizhni Město chce vystoupit z Prahy. Podle místních aktivistů působících oddělení a vedoucí okresní správy. E15 uvádí, že okres Praha-Yizhni Mnesto Jižní Město chystá odtrhnout od hlavního města. Právě tato oblast je z velké části Prahy 11. Myšlenka, aby se stala nezávislou osada patří k Hnutí pro Prahu 11 (Hnutí pro Prahu 11).
Předseda okresní správy Shtuler George věří, že díky této daňové příjmy by se zvýšily o 10 krát (až do 22 tisíc na obyvatele). Navíc oblast se stala nezávislou osada, mohl budou muset vypořádat s parkováním, hazardních her a založit svou vlastní policii, aby lépe udržovat pořádek na území Yizhni místě.
On také prohlašuje, že si můžete udělat plán na několik let, a to má svou vlastní metodu. Blízko Yzhni-sedačky žije asi 80.000 lidí, a dosud není známo, jak se vztahují k plánům okresní správy.
V pražské radnice věří, že otázka separační Yizhni-Place není relevantní a zváží, když přijde čas. Odborníci se domnívají, že úřad Prahy 11, bude obtížné, pokud jde o příslušnost, protože je třeba území Prahy hraničila s jakýmkoli jiným osídlení.