Odnětí majetku před zatčením


Vydáno: 23.01.2017

Když úvěr dlužník nesplní svých závazků finanční instituce odvolání k soudu, u něhož může být učiněno rozhodnutí o propadnutí majetku nekalé dlužníka. Existují případy, kdy tyto sporu mezi věřitelem a dlužníkem dotčených třetích osob.

popis

V případě, že soud rozhodne na nápravu škod, exekutoři obdrží povolení k provádění soupisu majetku. Při návštěvě úvěrů na bydlení dlužníka je vlastnost, která mohou být prodávány kompenzovat finanční ztráty věřitele spadá do popisu. Seznam aktiv způsobilých pro konfiskaci může dostat žádné položky.

Exekutoři v popisech nenaslouchají dlužníkovi a uvádí veškerý majetek a vše, co může volat vlastnost, která má značné náklady, ale někoho jiného, aby byl chráněn před konfiskací. Tito odborníci nejsou nutné se vypořádat s tím, co a kdo je vlastníkem nemovitosti, které potřebují, aby se seznam položek, jejichž prodej splatí věřiteli.

žaloby

Policista, při soupisu majetku vždy dodržovat určitá pravidla a nemají právo porušovat žádné platné zákony. V případě, že studie bylo zjištěno, bydlení dlužník peníze, které jsou popsány dříve. Mezi preferované hodnoty zkonfiskovaných primárně souvisí i s nemovitostmi, ale ne, když daná nemovitost je jediný objekt ve vlastnictví dlužníka a žije v něm.

Podle popisu mohou exekutoři získat sběratelské mince, obrazy, starožitnosti a klenoty. Jejich popis lze provést pouze po vyhodnocení odborníka, který nastaví hodnotu takového majetku.

restituce majetku

Nikdo nechce přijmout zabavení osobního majetku kvůli dluhu někoho jiného, a to není nutné dělat. Majitel omylem úzkost prostě nemůže zvednout a ještě získat to může být, i když není vůbec snadné. Chcete-li mít majetek, který byl popsán exekutory pro zahraniční dluhy muset jít k soudu. Použít s nárokem na okresního soudu by mělo být místo bydliště dlužníka, domov, který byl popsán majetku někoho jiného. Nárok je pro nějakou formu a musí jasně specifikovat důvod jít k soudu a to, co chce člověk jako výsledek.

Soudním řízení, člověk chce odstoupit z popisu jejich aktiv, se chovat jako žalobce. Obžalovaní v této situaci jsou oba sběratel úvěrového dluhu a dlužník. Tam je třetí osoba - exekutor, který byl zapojen popisy cenného majetku. Prohlášení o nároku žalobce dodává dokumenty jsou důkazem toho, že dlužník je popsána v sídlišti, ve skutečnosti nepatří do a jsou vlastnictvím žalobce. Tyto dokumenty mohou být fotografie, výpovědi svědků, závětí, šeky nebo faktury a jiné dokumenty. Je třeba, aby maximální počet dokumentů, soud sám vyřešit, které z nich lze považovat za důkaz, a které ne.