Odepsání dluhu z úvěru


Vydáno: 04.01.2017

Člověk potřebuje peníze mohou žádat do banky o úvěr. Někdy v případě problémů s platbami on tam přemýšlet o tom, co se stane, když ne teď zaplatil dluh. Očekávat, že banka bude zapomenout na dluh, over-naivní. Takže vzít půjčku muset zaplatit, možná dokonce s trestem.

Legitimní oddlužení půjčka

Odepsat dluh na úvěr je téměř nemožné. Existuje jen velmi málo příležitostí pro legitimní write-off:

V případě, že dlužník zemřel a dědicové tam s ním. Budeme muset odepsat úvěru, protože nikdo zaplatí dluh.
V případě, že dluh je velmi malá. Banka může jít k soudu, ale tento případ bude nevýhodné, protože výše dluhu neodůvodňuje náklady na jeho údržbu.
V případě, že termín ztratil svůj lhůt. Tato volba je velmi vzácné, protože načasování monitoruje bankovní oddělení.
Takže pro zrušení úvěru musí být extrémní případ. Za jiných okolností, věřitel začne vyvinout veškeré úsilí k návratu celý dluh.

Pokud nechcete zaplatit dluh ve lhůtě tří let, to může ztratit své lhůty a spysatysya. V tomto případě, další úvěr může být přijato pouze po patnácti letech. Kromě toho budete mít negativní úvěrová historie. Šance na získání úvěru v budoucnu se mohou objevit pouze po aktualizaci zákaznickou základnu.

Adresa banky k soudu

V případě, že plátce nezaplatí z úvěru, banka může dát k soudu. V této situaci, že banka bude 90% zisk. Soud může požadovat, aby dlužník platit celá částka není dluh, ale některé z nich - méně škála pokut a penále.

Po rozhodnutí soudu, následující kroky:

v případě, že dlužník je skrytá, to oznámil v hledání;
prodaný majetek dlužníka splatit dluh.
V případě, že dlužník nemůže najít nebo to nemá žádný majetek, soud informuje o finanční instituce situace. Tato situace může vést ke zrušení dluhu.

Adresa dlužníka do banky

Požádat banku - je tou nejlepší volbou. Hledat různé možnosti oddlužení, měli byste mít možnost požádat banku ke změně stávající podmínky smlouvy zmírnit úvěrové zatížení. Po konzultaci s bankou může snížit úrokové sazby nebo zvýšení dlouhodobé výhody. V tomto případě, upgrade sloty podle nových okolností.

Ve většině případů tato situace pochází z platební neschopnosti dlužníka. Banky jsou speciální programy, které mohou pomoci plátce. První zahrnuje poskytnutí úvěru dovolenou. Druhý člen použití může zvýšit měsíční snížení velikosti platby.

Můžete si také vytvořit nový úvěr, který bude lepší podmínky a odpovídající rychlost. V tomto případě se bude vztahovat na zahraniční banky, a ne před věřiteli. Tam jde o registraci nové půjčky s lepšími podmínkami z předchozího. Tato částka může vypsat věřitele bez pomoci ze strany dlužníka.

Upozorňujeme, že tyto služby budou přínosem nejen všechny daňové poplatníky, ale jen ti, kteří plně splní nezbytné požadavky.