Oberbank AG


oberbankOberbank AG je nezávislá, dynamický regionální bankou, která se nachází v srdci Evropy, se sídlem v Linci. Důvěra našich zákazníků a odpovídá za 2000 zaměstnanců, dej nám sílu pro naše budoucí nákupy.
Jsme první organizací, která řeší problematiku peníze v různých regionech, a my jsme hrdí na svoji práci. Naším konečným cílem je zachovat nezávislost a autonomii. Proto budeme i nadále přijímat vlastní rozhodnutí v zájmu zákazníků, zaměstnanců a akcionářů. Pro naše ziskovost a stabilní záruk pro akcionáře.
Pro všechny problémy našich zákazníků Oberbank průmyslu, jsme prvním kontaktním místem v naší práci mezi Mnichovem a Salcburkem a Budapešti a Praze. Zaměřujeme se na poradenství náročné oblasti bankovnictví s vysokými sázkami. V tom nám pomáhá naše dlouholeté zkušenosti. Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky s ambicí, jako výsledek, můžeme zajistit, aby zákazníci provádět na naší straně a záruk.
Dynamické prostředí a vysoké požadavky na úvěrové produkty, ovlivňují každou oblast činnosti, a to zejména ten, který souvisí s financemi. Proto se náš tým neustále zlepšuje jejich úroveň s cílem nabídnout našim zákazníkům vždy nejlepší výběr trvalým úvěrových podmínek a návrhy. Profesní rozvoj a rozvoj zaměstnanců jsou pro nás nedílnou součástí našeho růstu. Proto naši zaměstnanci 2000 jsou důležitým faktorem úspěchu. Poskytují odborné poradenství a optimální podporu pro naše zákazníky ve všech finančních záležitostech.