Nyní na území České republiky při plnění veřejných zakázek by měly být upřesněny veškeré subpostavschyky


Vydáno: 12.12.2016

Nový český zákon povinnost konečné vlastníky subdodavatelů pro indikaci výkonu vládních zakázek.
Koneční vlastníci, podle pořadí Ministerstva pro místní rozvoj České republiky by měly být uvedeny instituce jsou firmy, které se podílejí na plnění veřejných zakázek. Dnes oznámila vydání E15. Ministerstvo se chystá provést tuto změnu v zákoně o veřejných zakázkách, který byl vypracován prostřednictvím nových evropských směrnic. Nabídka se nevztahuje na vládní návrh zákona o regulaci anonymních akcí, které zákonodárci musí brát v tomto roce.

Ministerstvo požaduje, aby všichni majitelé firmy ukázaly, že práce na umělcem objednávek, které otevřela takzvané sub-dodavatele. Dokud bylo rozhodnuto, kdo bude společnost předloží tyto informace. Evropská směrnice, přes který vytváří tento zákon vstoupí v platnost koncem tohoto roku. Česká republika bude mít dva roky na zahrnout právo ve místními zákony.

Podle vládního návrhu zákona o regulaci anonymních akcí přijatý Parlamentem v únoru, se očekává, že firmy budou muset zaznamenávat anonymní data o událostech centrálního depozitáře nebo uložit všechny informace, dokumentovaný v bankách.