Nové služby z českých bank - úvěrová historie zotavení


Vydáno: 18.01.2017

Zvláště pro ty, kteří mají čas na používání kreditních návrhů již podařilo zničit svou pověst před finanční instituce české banky nabízejí novou službu pomoci obnovit úvěrovou historií.

Tato služba je určena pro ty, kteří se podařilo zničit své kreditní historii, a proto vzít úvěr bankovní organizaci teď nemůže. Banky nabízejí svým zákazníkům umístit malé množství kreditu za dva nebo tři měsíce. Zákazník obdrží kartu, kromě toho, že konzultaci s odborníky a poradí, jak používat úvěrové nabídky a ne kazit svou pověst. Hlavním požadavkem pro dlužníky - pravidelně dělat měsíční platby na čas a splatit půjčku. Poté, co že zaměstnanci banky zasílání informací o zákaznících, aby banky úvěrovou historií a její pověst zlepšila.

Ve výše uvedených bank po splacení úvěru nabídky emisní zákazník spotřebitelského úvěru za výhodných podmínek. Věk dlužníka, musí být nejméně 20 let a ne více než 85, je třeba zpracovat cestovní pas České republiky a další doklad potvrzující totožnost. Je však třeba poznamenat, že úroková sazba z tohoto návrhu není příliš nízká a - 47,7%, ale pro ty, kteří nutně potřebují peníze, a zkažené kreditní historii, a vhodnou volbou.