Nové investice v České republice: CzechInvest jmenoval hlavní země investora


Vydáno: 05.12.2016

Noví investoři přicházející do České republiky trochu: investuje převážně do rozšíření výrobní společnost již působí v českých všech místech.

Investoři v České republice se rozšiřují výrobu. Pro danimi agentury CzechInvest, v první polovině republiky udalos zaluchiti téměř 17 miliard korun. Více než 80% z této částky pripadaye pro expanzi firmy, které již pracují v České republice. Očekává se něco poyavytsya šest tisíc nových pracovních míst. Dvě největší investice přijde na jihu republiky.
Naybilshimi investorami v České republice je planyruyut zázrak Němci, Rakušané a čínský. Česká společnost se bude vytvářet pouze 7% celkových investic v ekonomice. I když podle CzechInvest Karel hendirektra Kucher v nekohda godu objem byl nemnoho Více investitsiy, jednání o přitažlivosti A dalších 28 miliard korun.
Většina investoři jsou ochotni investovat v automobilovém odvětví průmyslu, potravinářství a strojírenství. Většina investitsiy To udalos zaluchiti v prvním pololetí, uhodyt v jižních Čechách, poté následuje objemu a střední Jihomoravského kraje.
Nyní vedoucí z hlediska investitsiy - čínská společnost Yanfeng, něco expanze prodolzhaet v českých všech místech. Sleduyuscheho, že plánuje zahájit výrobu interiérových dílů automobilů. Rozshiryuye a produkční společnost Wrigley, který bude i nadále viroblyati další dobroty na území České Beneš. Třetí místo na ohlášené VOLUME investitsiy v České republice je držitelem rakouské firmy Engel v Jižní kapli, kde viroblyayut zařízení pro obráběcí stroje.
80% investorů hledá vipadkiv podporu videa při stimulaci rozvoje podnikání. Tato motivuye investovat ještě víc. Ale kromě toho, vazhlivimi jsou dostupnost kvalitní pracovní síly, dobrá práce postachalnikiv a výcvikových prostorů. Velké a připravené prostory, kde bi MIG přicházejí zcela nový strategický investor v České republice není vistachaye - říkají, že agentura CzechInvest. Rašelina a dlouhé administrativní postupy, jejímž prostřednictvím mohou investoři neprojde shvidshe druhou zemí v Evropě.