Nová scéna dotace na zachytávání dešťové vody


Vydáno: 09.06.2017 | Aktualizace: 09.06.2017

Jistě, mnozí viděli suchou zem v mnoha zahradách v České republice. Lidem ušetřit pitnou vodu pro zavlažování vaší zahrady. Nové výzkumné granty, které byly vyvinuty a zavedeny veřejnosti prostřednictvím poskytování dotací na výstavbu žížaly. Připomínáme, že tato technologie je určena pro filtrování dešťové vody pro splachování toalet a zavlažování zahrady obyvatele České republiky.

Elektronický příjem žádostí o dotaci na pořízení těchto zařízení byl zahájen dne 29. května a nejpozději do tří hodin po zahájení provozu elektronického programu, více než polovina obyvatel České republiky aplikovány, a to je - téměř 50 milionů korun.

Ačkoliv podávání elektronických žádostí neměl takový příliv, kteří chtějí získat grant očekávat, ale ujistil obyvatele, které uvažují o novém „Zapnutí“ příležitostí získat dotaci na nákup zařízení v elektronické podobě. Kdyby jen stát financoval granty údajů a obavy o blaho svých obyvatel. Také ujistil, že řízení, jehož aplikace zůstaly neošetřené, půjde na léčbu, jakmile obdrží další finanční prostředky z Ministerstva financí České republiky.

Zpočátku, tento program je získání takových zařízení žížaly konal v oblastech, kde je velké teplo a nedostatek vody pro zavlažování je velmi vážná.