Nová éra v historii skupiny Škoda Auto


Vydáno: 23.04.2018

CEO skupiny Škoda Auto zveřejnit údaje, které by naznačovaly, že minulý rok byl nejúspěšnější pro automobilový provoz společnosti v historii své existence. CEO představila údaje, na jejichž základě nichž lze vyvodit závěr, že plodnější období nikdy nebylo a v roce 2017 bylo vydáno více než 12 milionů. Vozů, což je o 7% více než v předchozím roce.

Podle vedoucí společnosti takový úspěch a působivé množství prodejů spojených se zavedením masové výroby nových modelů Škoda Auto, a to zejména nových terénních vozidel, které se osvědčily jako spolehlivé, bezpečné a výkonné třídy vozidel. Tyto modely mohou být považovány za hlavní konkurent pro mnoho SUV, které mají celosvětovou popularitu.

V souvislosti se zlepšením situace výroby a prodeje automobilů je zvýšení zisku společnosti o 6 mld. Kč. Zástupci koncernu považují pozitivní dynamiku za plodnou a slibnou strategii, jejímž cílem bylo vytvořit dražší modely automobilů.

Podle předběžných údajů se automobilka nechce zastavit. Je známo, že v příštích dvou letech budou fanoušci značky automobilů překvapeni vzhledem 19 nových modelů. Kromě klasických automobilů, které běží na tradiční podobě pohonných hmot, v blízké budoucnosti se očekává, že k vydání v automobilovém trhu první vozidlo v historii skupiny, která má elektrický motor.

První auto na elektrický pohon, a již v roce 2025 bude vydána čtyři typy elektrických vozidel, které mají být uvolněny v souladu s prognózami, které poskytly zástupci společnosti v roce 2020. Odborníci tvrdí, že to bude nová doba v historii obav, která přinese neuvěřitelný úspěch a fantastické příjmy. Elektrické vozy budou mezi prvními vybaveny unikátními systémy určenými pro elektrická zařízení.