Nemovitost v České republice - koupi bytu, krok za krokem


Vydáno: 17.10.2016

Koupi bytu pro mnoho lidí je velká událost. Při koupi nového bytu jen se setkal nejpřímější plánu a stručný popis bytů v adresáři při koupi bytu a "sekundární fondu" - pouze krátký přehled o stavu bytu. Dále, na základě těchto myšlenek o svém budoucím domově, mnoho z nich se potýkají s problémy skutečných státní byty, výsledek zůstává nenaplněných potřeb.
Aby se předešlo těmto problémům při koupi bytů v České republice musí přísně dodržovat takový plán a držet se těchto akcí.
Nemovitost v České republice - První krok: jasně představit jejich budoucího bytu
Jasně představit, že byt, vy se chystáte koupit. Možná to bude kompromis mezi svými ideály a vaše finanční možnosti. Přesně určit, co byste chtěli vidět byt, ve kterém by stát měl být domov, v němž domu, umístění a další. Tím zřetelněji si představit, že byste chtěli koupit, tím snazší bude vyhledávat.
Nemovitost v České republice - druhý krok: prozkoumat trh nabízí
Nabízíme trh s nemovitostmi často převyšuje poptávku, a tak získat informace o tom, jak návrh nyní. Nevylučují RK, zeptejte se, co nabízejí. Najít informace o situaci a v různých publikacích. Takže si můžete jasně definovat pro sebe obraz, který apartmány nabízejí, za jakou cenu, a může odhadnout jejich potenciál.
Nemovitost v České republice - Třetí krok: Buď trpělivý
Najít byt - není jednoduché, vyžaduje trpělivost a pozornost ve výběrovém řízení. Pokud se vám líbí bytu, neodkládejte kontaktovat prodejce. Zavolat nebo napsat e-mailem o jejich zájmu a že si přejí vidět byt a na jednání o budoucí kupní.
Nemovitost v České republice - Krok čtyři: získat podrobnější informace
Získat co nejvíce informací o bytě, kterou chcete koupit. Použít celou řadu zdrojů. Všimněte si, stav bytu, domu, umístění, infrastruktury a dalších důležitých faktorů.
Nemovitost v České republice - Krok pět: zkontrolovat skutečný stav bytu
Ujistěte se, že získat výpis z katastrálního úřadu s informací o vlastníkovi právní formy vlastnictví, možných omezení vlastnického práva. Pro více informací kontaktujte vlastní právníky Tato záruka je.
Nemovitost v České republice - Šestý krok: Buďte opatrní s kupní smlouvou
Tato smlouva musí být plně v souladu se všemi ustanoveními zákona. Věnovat zvláštní pozornost ke svému tématu. Vždy se poraďte s právníkem před podpisem smluv.
Nemovitost v České republice: koupit nový byt?
Při koupi nového bytu vzhled pro stavební firmy. Navštivte již postavených domů, jednání s vlastníky bytů, hodnotit kvalitu provedených prací. Vytvořte si vlastní názor na prodejce. Při pohledu mohou výrazně lišit od napsaný v katalogu návrhů.
Kromě toho, zvážit možnost parkování a další úložný prostor - suterény, úložný prostor pro jízdní kola, kočárky a jiné rozměry věcí, které v budoucnu nebudete cítit nepohodlí v důsledku nemožnosti uzavřít parkování nebo skladování vašeho majetku.
Přejděte na místě svého budoucího domova. Podrobnosti prozkoumat oblast, získat informace o konstrukci všech zařízení na místě, a to nejen na stavbu vašeho domova. Také získat informace o plánovaných stavebních prací v okrese.
Nemovitost v České republice - Pozor na předplacené
Je zde obrovský rozdíl mezi dokončených bytů a bytu, který existuje jen na papíře. Většina stavební firmy nabídly zaplatit plnou cenu bytu před zahájením výstavby používat své peníze jako financování. V tomto případě je cena nižší bytu, ale zároveň plně převzít rizika spojená s výstavbou.
Nemovitost v České republice: koupit byt "sekundární fond"?
Při koupi tohoto bytu můžete získat velké množství informací nejen z oficiálních zdrojů, ale perehovoryvshy sousedy. Se můžete dozvědět vše o stavu domu, bytu, možná dokonce skutečný důvod k prodeji bytu.
Nemovitost v České republice: získat informace o technickém stavu domu
Musíte mít plné pochopení technického stavu domu či bytu. Zeptejte se na plánech na rekonstrukci budovy, výměna komunikací a další práce spojené s údržbou. Vypočítat, že výše vkladů spojené s opravy.
Nemovitost v České republice, by mohl ztratit a zaplatil nákup
Skutečností je, že můžete přijít o byt, nákup, který je již vyplacených částek. Ty nemají vždy úplné informace o prodávajícím, takže někdy nastat nepříjemné okamžiky, například popravu nebo zbavení práv k vlastnictví. Bohužel, proti takovým rizikům neexistují žádné ochranné mechanismy.