Německá Commerzbank rozšiřuje podnikání v Praze.


Vydáno: 29.08.2016

Německá Commerzbank rozšiřuje objem transakcí v České republice a překládá zpracování a Document Security v rámci podniků v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a Švýcarsku v Praze servisním středisku Trade Service Hub.

Rozhodující pro výběr Prahy jako velké provozní náklady hrál přítomnost plně funkční partnerský tým profesionálů, na tiskové služby.

V důsledku toho bude Commerzbank pobočka Praha zvýšení počtu pracovních míst. Dříve tam již učinily 20 pozic ze západní Evropy.

"Jsme nyní v závěrečné fázi přípravy. V srpnu budeme přenášet do Prahy zpracovatelské operace v Rakousku a Švýcarsku. Postupně se ve třetím čtvrtletí roku 2016 tam bude převedena operace z ostatních úřadů "- řekl generální ředitel Commerzbank v České republice a na Slovensku Michaela Kruger.

Loni české Commerzbank zvýšila svůj čistý zisk o 66 milionů korunách až 323 milionů korunách. Bilanční suma banky se snížil o 14,2 miliardy na 32,8 miliardy korun.

Commerzbank je mezinárodní banka, která působí ve více než 50 zemích, ale hlavní trhy pro něj bylo Německo a Polsko. V České republice banka od roku 1992 a zaměřuje se především na firemní klientelu.