Nejlepší banka v roce 2016 byla banka Komerční


Vydáno: 15.12.2016

Vítězství v soutěži Komerční banka podařilo poprvé v roce 2012. Nejlepší společnost nabízet osobní pojistný program, byl Komerční pojišťovna, lídr v oblasti non-pojištění osob bylo uznáno České pojišťovny. Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna volení soudci na základě 30 různých ekonomických ukazatelů a další stovky kritérií, která jsou pro klienta důležité.

Podle ekonomických ukazatelů Komerční banka umístila na druhém místě. Porážka pomohla jí Poplatky za posuzování.

Největší banka na zákaznicky orientované stal Equa Bank. Zvlášť porota líbily poplatků a poplatky z úvěrů, a náklady na vedení účtů zákazníků.

Nejlevnější cena obvykle malé banky, někteří dokonce používají síť partnerů - Sazka, Česká pošta - nebo nabídka hotovost ze všech bankomatů zdarma, ředitel finančního oddělení IBM ČR romské Mentlík.

Vůdce mezi společnostmi, které nabízejí životní pojištění program byl Komerční pojišťovna. Porazit ji, aby pomohl dobrým hospodářským výsledkům. Úroveň dostala klienta jen na druhé místo. Mnoho dalších zákazníků je pojišťovna Generali.

Nejlepší neosobní pojistný program byly uznány v České pojišťovny. Pomohla širokou škálu služeb, dostupnosti a vstřícnosti personálu.

Studie byla provedena agentura Datank. Partnery studie byly KPMG ČR a IBM ČR.