Nejčastějších chyb klientů při jednání s pracovníky banky, kreslení úvěru


Vydáno: 30.09.2016

Největší šance na úspěšné úvěru jsou dvě kategorie lidí: ti, kteří mají vysoký a stabilní příjem, a ti, kteří vědí, jak správně komunikovat s pracovníky banky. Ve skutečnosti, způsob komunikace do značné míry závisí, a odborníci úvěrové instituce přímo v rozhovoru mnozí vědí o jeho klienta. Za prvé jsou přesvědčeni o jeho čestnosti a poctivosti. To nedává smysl poskytnout úvěr na osobu, která otevřeně podvádění banku.

Bohužel, určité procento obyvatel České republiky neví, jak se má rozhovor s pracovníky finančních institucí. Tito zákazníci jsou série neodpustitelnými chyb, které mají přímý vliv na úspěšnost řešení české bance z úvěru.

První chybou - povrchní a nevhodný vzhled. Jednou z nejčastějších chyb - zanedbaný vzhled. Samozřejmě, jeden by mohl argumentovat, říkají, stejně jako volba oděvu ovlivňuje komunikaci s pracovníky banky? Ve skutečnosti, podívejte se - nic, jako míra vztahu k partnerovi. Pokud člověk přijde do banky v sportswear, nebo ne oblečený s košilí, to není jazyk respektu a nemůže být.

Credit manažer se snaží být jako správné a slušný. On může usmívat se ptát, proč má klient přijde takový, který nesplňuje oblečení obchodní jednání? A pak jiná osoba dělá vážnou chybu nebo začne říkat něco jako - "není vaše věc", nebo odůvodněné, říkat nějaké fantastické příběhy. Proč ne jen omluvit, přiznal svou chybu?

Není třeba vyvíjet tlak na soucitu! Často zaměstnanci finančních institucí slyšet od svých zákazníků trvalé stížnosti, z nichž nejpopulárnější jsou následující:

Rodina sotva dost peněz na jídlo.
Chci být nezávislý od rodičů.
Příliš mnoho dluhů, takže jsem naléhavě potřebují nové půjčky.
Tento poslední bod se může zdát naprosto směšné někteří, jak člověk může doufat, že pro úspěšný úvěr, kdyby dlužil peníze pro mnoho lidí a finančních institucí? Není nutné stisknout na soucitu - je nutné zadat konkrétní důvod brát peníze v dluzích. Například rozvoj podnikání, nebo nákup vozidla.

Zvýšená nervozita - špatný spojenec. Další častou chybou při jednání s kreditní manažerem je zvýšená nervozita. Nezapomeňte, že kolega pozorně dívám se na vás - nejenže poslouchá všemu, co mu řekl. On také dohlíží na všechny vaše pohyby. Pokud jste stále nervózní, pak můžete mít co skrývat. V tomto případě nebudete moci vyhnout sugestivní otázky.

Dalším ukazatelem nervozity a nejistoty člověka je podivné pohyby těla a systematické únosu oči stranou. Například klient může hlodat zvládnout, bouchání prsty na stole, kroutit mobilní telefon v ruce a tak dále - všechny tyto pohyby dávat zvýšenou nervozitu. A to je velmi špatné spojencem.

Pouze respekt ...

Tvrdohlavost - možná hlavní chyba klienta při komunikaci s bankou. Zde je příklad: Říkáte, že rozhodnutí o úvěru bude provedena ne dříve než jeden týden. A začnete ohýbat jejich linku, říkají, jak je to možné, měli byste i nadále čerpat. Pochopte, že banka neměla za zlé! Stálé tvrdohlavost - je jedním z indikátorů nevvichlyvosti.

Nakonec můžete ještě upozornit na některé populární pochybení klienty:

Příliš agresivní reakce používající obscénní výrazy.
Je zřejmé zvýšené tón komunikace.
Přejděte na jednotlivce.
Mluvit do telefonu, přerušení komunikace s bankou.