Nákup nebo stavební: odlišnosti hypotéční


Vydáno: 17.10.2016

Pokud jde o hypotéky nezáleží na tom, jaký druh služby, kterou chcete koupit. Jediná věc, která může ovlivnit - forma vlastnictví. V případě, že nemovitost je v soukromém vlastnictví, bude banka vám vydá hypoteční úvěr založený na dvou dokumentech: kupní smlouvu a doklad o příjmu. Podnikatelé musí předložit doklady od daně. Avšak informace o požadovaných dokumentů spíš jednat přímo s bankou. Některé z nich vyžadují další ověření katastrálního úřadu, důkaz znalecký posudek nemovitosti.
Při nákupu nemovitostí hypotéky vydané jednou av plné výši. Po kladném rozhodnutí bankovních hypotečních úvěrů všechny peníze budou převedeny na váš účet nebo na účet prodávajícího. Po dohodě s bankou peněz může být převedena na účet notáře obchodě za co by se prodávající dostal všechny peníze až poté, co se změnami a zápisu nového vlastníka do katastrálního úřadu.
Je možné převádět peníze a zablokoval účet, ale tato možnost není nabízena všemi bankami. Proces převodu a přijetí peněz je naprosto shodný s notáře vkladu. V některých případech tato metoda je mnohem levnější než notáře.
Koupě družstevního bytu
Vzhledem k tomu, nákup družstevních bytů, které kupujete, nejsou příliš plochá a podíl na družstvu, které není zaručeno hypoteční úvěr, v tomto případě získat hypotéku a vyjednávat s bankou bude obtížnější než při koupi nemovitosti do osobního vlastnictví.
Nicméně, pokud máte nemovitost, kterou můžete položit bance jako záruku, pak váš problém je vyřešen, s takovou vlastnost nemusí být nutně patřit k vám.
Pokud nemáte tuto vlastnost, pak máte možnost tzv "Doipotechnoho úvěr." Takový úvěr můžete získat, pokud vlastnického práva k nemovitosti do osobního družstevní změny po dobu 1 roku od data nákupu. Během této doby budete splácet pouze úroky po změně vlastnictví úvěr je splacen jako normální hypotéky.
Vývoj realitní
Při vytváření hypoteční úvěr pro rozvoj nemovitostí, kromě základních dokumentech, které je třeba poskytnout dodatečné dokumenty, které se přímo na stavbě, stavební povolení, projektové a konstrukční dokumentace, smlouvy konstrukce, odhad, plán stavebních prací. To neopomene odborného posouzení svého majetku, protože toto potvrzení musí rovněž předložit banku.

Když hypotéku na budovu, dostanete peníze v několika fázích. To platí zejména, když máte žádnou nemovitost, můžete položit jako ručitel.
Máte-li peníze na nákup pozemků nebo jste se dostali k dědictví, instituce, po své banky. Náklady na pozemku je vysoká, takže to bude stačit získat nějaké peníze na stavbu "krabice" budovy. Pak můžete zaregistrovat u katastrálního úřadu.
Pokud si vzít hypotéku na nákup pozemků, pak je třeba mít dostatek peněz na stavbu "krabice" budovy, protože je to bude působit jako ručitel hypotéku nebo použijte "doipotechnym" úvěr.
S nedostatkem hotovosti kontaktu stavební firmy, který vám dá milost k platbě do data registračního "box" budovy v inventáři.