Na výhod pro klienty Sberbank v České republice.


Vydáno: 30.08.2016

Jaké jedinečné služby na českém trhu nabízí zákazníkům české banky?
Rychlé a pohodlné platby překlad do Ruska a z Ruska. Převod peněz je jeden pracovní den, žádné provize pro vydělávání peněz. Náklady na zaslání finančních prostředků z JSC Sberbank Ruska v české bance je 1% až 2% v závislosti na zvolené měně (výše poplatku je omezena na 1500 rublů, nebo $ 200). No platebních služeb v České republice takové ceny nenabízejí. Je-li osoba, například vydělává v nich se Česká republika pošle domů, služba se stává výhodnější. Komise pro převod peněžních prostředků ve JSC Sberbank pomocí online bankovnictví budou od 100 do 300 eur (v závislosti na zvolené měně) bez ohledu na výši - a peněz také přijít v jediném dni. Je to pohodlné a relativně příspěvky na účty třetích stran (například v případě, že klient pronajme byt k pronájmu a přijímá na měsíční překladu nájemce). Pokud se jedná o velkou sumu pro klienty vyvinuli speciální kurz.
- Zákazníci JSC Sberbank Ruska, kteří přicházejí do České republiky jako turisté s vlastními bankovními kartami, získat nějaké výhody?
Turisté s mapami Sberbank Ruska (s výjimkou rozpočtu Visa Electron a Maestro) může vybírat peníze z našich bankomatů bez provize.
To platí pro vlastníky standardních a prémiových karet. V bankomatu za poplatek jiných bank 100 korun. Po odstranění bude pouze přepočítací koeficienty. Tak dolarů v eurech budou převedeny Exchange JSC Sberbank Ruska a EUR koruna - platba Exchange systém (Visa nebo Mastercard). Nedávné kurzy lze nalézt na oficiálních stránkách bankovních a platebních systémů. Naprosto stejným tempem směnitelné měně, když člověk zaplatí kartou v obchodě.
Mimochodem, všichni naši bankomatů můžete zvolit rusky. Jsou umístěny v turistických oblastech. Adresy spořitelny bankomatů v České republice je oficiální internetové stránky banky.
 Ještě zákazníkům používat on-line bankovnictví v ruštině?
V České banky je on-line banky a bankovní chytrý smartphone v ruštině. Do poloviny příštího roku, aktualizované rozhraní a využít služeb bude pohodlnější.
Na rozdíl od JSC Sberbank Ruska, Bankovní nacheskomu žádná omezení týkající se posílání peněz prostřednictvím on-line služeb v zahraničí.
Například prostřednictvím linky banky nemohou převádět peníze do České republiky, jít do kanceláře. A v české bance teď to není žádný problém: peníze mohou být převedeny do zahraničí online.