Na konci Češi rozhodli zakupytysya zlato


Vydáno: 12.12.2016

V závěru je speciální nákupní aktivita v České republice ve vztahu ke zlatu. Malé bary váží více než 1 gram - skvělý dárek k Vánocům.

Klienti se obrátit na území České mincovny koupit zlaté pruty o hmotnosti od 1 gram. Jejich cena je asi 1500 korun. Tyto nákupy představují pětinu všech aktuálně prodávaných zlata. Koupit "Brick" zlatou jednu unci (28,3 gramů) může být ve výši 35 000 korunách. Lidé nakupují drahých kovů jako malý a poměrně velký, v závislosti na tom, kolik kdo chce investovat do zlata. Zájem ze strany spotřebitelů na malé slitků o hmotnosti nižší než 1 gram na konci roku je kvůli blížící se vánoční prázdniny v České republice. Mnoho malých zlatých prutů jako dar.
Česká mincovna, která se nachází v Yablunitsya nad Nisou, prodává zlato na populaci od poloviny loňského roku, kdy investoři v osobě běžní občané začali nabízet zlaté cihly a cihly. Brzy se objevil zvláštní druh mincí z drahých kovů. Vydávání mincí od 50 do 10 tisíc novozélandských dolarů byla provedena pod licencí mincovny na Novém Zélandu. Pro ně, stejně jako pro zlata, na které se nevztahuje DPH.
Letos mincovna otevřel portál ČM Aurum, pomocí kterého můžete investovat do zlata. S ním někdo může koupit investiční zlato, nebo mince jednorázový nebo pravidelně dát své finance do drahých kovů.
Česká mincovna - je poslední firma drží zbývající po kolapsu v Yabluntsi Jablonex Group. V současné době společnost vlastní mincovnu Monetica. V loňském roce se prodej zlata jí přinesla velkou záchranu. Společnost je také jediným výrobcem běžných mincí pro Českou národní bankou.