Na Hypoteční spořitelny v České republice


Vydáno: 30.08.2016

Internet může často narazit na titulech, že ruská spořitelna v České republice poskytuje hypotéku s úrokovou sazbou 1,89%. Ve skutečnosti je to tak?

 Ne, JSC Sberbank Ruska nemůže vydávat hypotéky v České republice, protože to nemá právo provádět tuto činnost. Hypotéky v České republice vydává Česká spořitelna. Ovládl výnosech, nákladech, rozpočtu.
Jak se český produkt o "Hypotéka bez hranic"? Jedná se o speciální produkt pro rusky mluvící populace, která je nyní pracuje stabilní, Česká spořitelna hypotéku na Rusy. Dáváme hypotečních úvěrů občanům Ruska v jejich příjmů.
To znamená, že člověk, který žije a vydělává v Rusku, může přijít do České republiky na turistické vízum, koupit byt tady a dostat hypotéku.
Samozřejmě, že to není jednoduchý proces, protože ověření příjmu na straně Ruska, a klient již dříve podepsala souhlas se zpracováním osobních údajů. Naši kolegové provádí ověřování, jak učinit rozhodnutí - zda vydat úvěru. Je důležité, aby příjmy zákazníků byly konstantní a dlouhodobé. To může být plat, některé podnikatelské činnosti nebo příjmy z pronájmu nemovitostí. Všechny dokumenty musí být oficiální. Banka klient potřebuje znát a chápat, že může provést platbu z úvěru.
Jaké jsou sazby pro hypotéky v České republice nabízené v bankovních klientů České spořitelny?
Turisté mohou získat sazbu 4,99% (třikrát méně než v Rusku). Pro ty, kteří mají povolení k pobytu na území České republiky, se míra pohybuje v rozmezí od 2,29%. Zákazníci s trvalým pobytem na území České republiky mohou získat hypotéku s úrokovou sazbou 1,89% ročně.
Jak často ns na turistické vízum nelze získat hypotéku a to, co koupit byty v České republice?
Ačkoli to je docela složitý postup, České bankovní existuje mnoho příkladů z těch šťastných majitelů bytů. Někteří zákazníci kupují byty v České republice, aby sem na dovolenou nebo služební cestu, jiné - pro děti, které studují. To je výhodné proto, že nájemné u podobných bytů budete platit 15-20 tisíc korun měsíčně, zatímco hypoteční bude muset zaplatit 5-6 tisíc eur měsíčně. Lidé se stabilním příjmem je hodně k zamyšlení. Mezitím se situace na českém realitním trhu perspektivní a stabilní ceny rostou.