Mysl Česká spořitelna k platbám poplatků na stránkách s erotickou


Vydáno: 11.11.2016

Česká banka Zdálo se, že mysl a vzít provizi ve výši 20 eur pro platby na stránky s erotickou a hazardních her. Při oceňování banka je uvedena, ale v praxi neplatí.

Letos v létě, největší česká banka Česká spořitelna oznámila zavedení zvláštní komise 20 eur (o něco méně než jedno euro) pro platby na stránky s erotickým obsahem a hazardních her. Nicméně, v praxi, bez provize, potvrzen v úvěrové instituce.
Podle tiskový mluvčí Christine banka Havliherovy takové komise byla zavedena pro zvýšení bezpečnosti plateb provedených prostřednictvím webů se zvýšeným rizikem podvodu.
"Ale takové nebezpečné lokality v České republice nenajdete, protože Komise se nevztahuje na českých webových stránkách on-line sázkové hry a loterie. Ze zahraničních lokalit stránky jsou vystaveny vyššímu riziku podvodu je mnohem více. To je důvod, proč taková komise a jsou naše ceny - ji můžeme použít, když jsme opravit vysoké riziko platební nejistoty ", - vysvětlil Christine Havliherova.
Je třeba poznamenat, že zavedení Komise, jak vyšlo najevo loni na jaře, vyvolala pobouření českou společnost. Dokonce i odborníci říkají banky překročil hranici vlivu.
"Banky nejsou zde k potrestání a vzdělávat zákazníky, že to, co oni používají platební karty" - řekl majitel Český portál Bankovní Poplatky Patrick Najera.
Mimochodem, žádná jiná banka v České republice nemá žádnou takovou provizi, nebo dokonce uvažovat o jeho zavedení. Vzhled této položky v cenách spořitelny odborníků English spojené s nárůstem nákladů na některé služby úvěrových institucí, které se konalo letos v létě.
Takže si výpis z účtu nebo PIN poštou je nyní stojí klienti Česká spořitelna 30 korun. Růže jako výběr hotovosti kreditní kartou z bankomatu. Kromě toho, kreditní karty již nebude přijímat 1% zpět na každém nákupu.