Musím používat inovativní technologie v bankovním sektoru?


Vydáno: 06.02.2017

Celý svět se rychle mění, a není vždy jasné, že je první - potřeby spotřebitelů a nových technologií uspokojení těchto potřeb. Inovace vládnout světu, těm, kteří je používají nadále schopny plavby ve své činnosti, jiné jsou minulostí. A samozřejmě, vznik inovativních technologií schopno zvýšit hodnotu podnikání na neuvěřitelných výšek. Ale rozumět? Při pohledu na břehu nevědomky začínají pochybovat.

pat


Je zbytečné obviňovat bankéře, které nejsou v žádném spěchu, aby se řídilo doporučeními analytiků? Navíc, mnoho evropských i amerických bank se mění, jak se dá. Nicméně, toto není kvůli rád nových technologií, ale spíše touha ušetřit více peněz. Nespornou výhodou nových finančních technologií - v jejich relativně nízkou cenu. Náklady na údržbu nových serverů a více místech, a to i za přítomnosti on-line poradců bude vždy nižší než náklady na retailových bankovních úřadů.

Zdá se, že nyní může zabránit banky měly přijmout a pozakryvaty všechny staré kanceláře - čím více jsou také nijak zvlášť nutné. Spotřebitelé stále více přesunují k digitální systémy, on-line platby. A návštěvy banky potřebují méně. Všechno pravda, ale tady, například v Anglii, banky se pokusí snížit svou tělesnou pobočkovou síť způsobil bouři nevole. Odpůrci zavírání kanceláří i sjednocený, aby bylo možné účinněji testovat.

Samozřejmě, že plán na snížení počtu úřadů, bank i nadále provádět. Ale co se stane, může mít jasný závěr - zcela přepínat s pomocí inovativní technologie pro banky nedávají samotnými pijáky svých služeb. Zatímco banky se snaží - někteří dokonce začali poskytovat majitelům smartphonů takových služeb jako video chatu s kolegou banky.

Kde je použití inovativních technologií potřebných


Vše výše uvedené se týká spotřebitelských preferencí, takže rozdíly jsou nevyhnutelné. Ale je tu ještě něco jiného - kdy banky, kterým se provádí technologií nezbytně nutné. Toto zabezpečení svých sítí, zabezpečení informací, faktury, údaje o zákaznících. Mohlo by se zdát, metody ochrany proti hackerství a shazovat počítačové géniové průběžně zlepšován. Ale zpráva, že krádež dat klientů bank pokračují, neustále se objevují v médiích.

Bezpečnostní banka dnes jako domeček, který vždy dobudovuvavsya, nevolnost, zvýšené díky novým a podkrovních místností. A udělal nějaké šílené stavitele, kteří neměli starat o jednotnost vzoru - v případě, že střecha není úniku, takže žádný základ potopila. A na chvíli dům stál. Takže počítačové sítě bank zvyšujících, neaktualizováno a ne přestavěn. Není divu, že jsou tak zranitelné a často dávají selhání. Ale banky jsou silně předstírat, že vše půjde podle plánu.

A poslední počítačovou kriminalitou, hackeři útočí na banky v Evropě, Číně, Indii, USA. Na rozdíl od bankéřů, zločinci hodnotili využívání inovativních technologií a nyní je o krok napřed.