Musím platit za domácí nákup kreditní kartou?


Vydáno: 08.02.2017

Obvykle, když jde o hypotéky, chápeme ji jako přítomnost potenciálního kupujícího n-tého peněz a touhy půjčit chybějící částku v bance. Ve výchozím nastavení se domníváme, že současný dlužníka je 10 až 30% z hodnoty požadované prodávajícím. Ale někdy naopak - když většina z požadované částky, která již. Pokud jste - šťastným majitelem "status" kreditní karty přes pevnou hranici, měřená ve stovkách tisíc korun, chybějící díl může zaplatit "plast".


Řešením je samozřejmě originál - pidhlyanute v cizí úvěrů, má jistě právo na existenci. Kromě toho, a "status" karty ve více Čechů, proč se mnozí přispívá k blahobytu občanů. A touha hromadit v českých obyvatel probudí opět - dodatečný argument, přeplatek je, že menší, méně dluhu. Takže - máme možnost koupit byt nevhodné půjčky, a prostřednictvím kreditní karty. Nepoužívejte tuto příležitost?

pozitivní aspekty


Není tajemstvím, že hypoteční náklady začínají ve fázi žádosti. Téměř se vyplácí veškerou pomoc, kterou bude v nutných bankovních dokumentů. Platit za hodnocení a mají byty koupili. A jsou to právě tyto náklady, dostupnost a množství, která je nezávislá na výši úvěru. platíte pouze jim, že zajistíme hypotéky. Že výdaje kreditních karet jsou vyloučeny.

Ale z výše úvěru závisí provize, které banky účtují za Českou posouzení žádosti nebo skutečnost, že schválení úvěru. V případě, že komise je méně pevnou částkou a budou účtovány jako fakt. Nicméně, kreditní karty, aby se jí vyhnul.

Důležitým argumentem je také svoboda, která zajišťuje splacení kreditní karty. K dispozici je minimum, budete potřebovat, aby se každý měsíc - ale ty jsou omezeny na maximum a nebude k rychlému splácení úvěru nebudete muset zaplatit pokutu.

Nevýhody rozhodnutí platit kreditní kartou domu


Samozřejmě, že za účelem přezkoumání klady a zápory, úvěrový limit vaší karty by měla být taková, že množství peněz máte k dispozici k němu byla dostatečná pro domácí nákup a registraci všech dokumentů. V případě, že limit na to není dost, ale vzít hypotéku stále nechtějí, aby se lépe hotovostní spotřebitelský úvěr a kreditní karty držet "just in case".

Hlavním nedostatkem je, že míra kreditní karty je vždy vyšší než hypotéky. A v případě, že přeplatek problém je pro vás důležité, zabere kalkulačku a spočítat vše pečlivě - se ve sloupci "hypotéky" shrne a dlouhodobé půjčky, a všichni Komise odhaduje náklady na služby pojišťoven (pokud je stejný bez nich). Ve sloupci "kreditní karty", bude platit pouze úroky bance, si můžete spočítat na základě doby, kdy v úmyslu splácet úvěr.

Další minus - faktor prodejce. To může jednoduše odmítnout přijmout platbu ve dvou částech - přeložil hotovost a kreditní karty. A pokud to vyžaduje všechny peníze v hotovosti, pro vás to bude mít za následek dodatečné náklady, protože k výběrům hotovosti z kreditní karty platí příplatek.