Může malý plat, aby se stal překážkou v získání hypotéky?


Vydáno: 14.02.2017

Problém s nízkými příjmy bolí nikomu českou rodinu. Zčásti proto, že toto a vytáhl s takovou silou českých občanů k úvěrům - mnoho pokušení a příležitostí pár. Pokud se však dostat malé půjčky obtíže vznikají téměř nikdo, tady hypoték pro lidi s nízkými příjmy je velmi zdánlivý vyhlídka. Nicméně, toto neznamená, že nějaká naděje pro ty kandidáty nejen úvěr může vychutnávat více času.

Malý plat - to není trest

První ze všech českých bank důležitá je skutečnost, že osoba pracuje a může potvrdit dokumenty. Z tohoto důvodu žádost přijata formálně zaměstnaných lidí v každém případě. Zvlášť v případě, že žadatel prokáže sebe s robustním straně. Známky toho jsou spolehlivost, například dlouhou prací na jednom místě nebo pozitivní úvěrovou historii, získal jako splacení dřívějších úvěrů.

Pokud se člověk ukázal se úplně na správné straně, může banka nabídnout mu nějaké alternativy. Například finanční instituce může dovolit vzít hypotéku, přitahuje spivpozychalnyka nebo ručitel. Také pracuje se zákazníkem, může věřitel souhlasit méně likvidní kolaterál ve vlastnictví v případě, že dlužník je zase souhlasit s menší výše úvěru.
Slepě důvěřovat Banka nebude

V případě, že žadatel hypotéky jsou nízké příjmy, pak, samozřejmě, že banka bude držet to vážnější test. Proto i takový člověk nemůže očekávat, že subprime návrhy jsou v rezidenční půjček a tak málo. Dlužník je třeba informovat věřitele o své příjmy, příjmy z jejich "druhou polovinu" a všichni rodinní příslušníci, kteří mají v rodině. Pouze tím, že počítá celkový příjem rodiny za měsíc, a porovnat je s náklady, které způsobí hypotéku, banka může rozhodnout - dát úvěr, nebo ne.

V případě, že náklady na budoucí půjčky vezme více než polovinu měsíčního příjmu, může být hypoteční odmítl - kvůli velkému riziku nesplácení. Snížení pravděpodobnosti schválení žádosti a skutečnost, že dlužník je již nesplaceného dluhu. Takže pokud příjmy jsou již nízká, by neměl spěchat k žádosti o hypotéku. Nezapomeňte, že platí výjimka bude další překážkou pro získání tohoto úvěru, protože jiný věřitel bude především věnovat pozornost negativnímu hodnocení úvěrové historie.
Snažte se získat pomoc od státu

Pokud příjmy jsou malé, ale opravdu potřebují naléhavou bydlení (například máte rodinu, některé děti a vy yutites v garsoniéra), můžete použít některý ze stávajících preferenčních programů. Obdobné návrhy působit jako zaměstnanci určitých profesích, a jen pro chudé. Nicméně předtím, než pobírat dávky, budete muset přesvědčit stát, že budete potřebovat. Kromě toho byste měli být stále oficiální práce, pokud možno v některých vládních agentur. Kromě toho naléhavost zůstává první splátky, protože stát chce mít jistotu, že má co do činění s vážnou mužem.

Typicky výhody zahrnují náhradu za roční sazby státního že dlužník se snižuje téměř o polovinu. Někdy hypoteční dlužníci mohou získat státní dotace na splacení dluhu. Můžete použít k tomuto účelu a mateřské kapitálu.