Může koupi na leasing alternativní hypotéku?


Vydáno: 14.02.2017

Problém bydlení pro obyvatele České republiky je stále velmi vážný. To nepomůže a je k dispozici po dobu delší než jeden rok v naší hypotéky zemi, protože kritéria pro dlužníky v rámci této péče je velmi vysoká. Proto se stát rozhodl opět zasáhnout a dovolit koupit bydlení v dluzích i ty občany, kteří banky odepřen. Budou k dispozici v programové pronájmu s jejím dalším nákupu.

Poruchy hypotéky - nejsou neobvyklé

S výpadky hypotéky musel čelit mnoha Čechů, jednou zapnutý úvěrů na bydlení. Banka vyvolat záporné rozhodnutí mohl cokoli. To může být nedostatek listinných důkazů příjmů a tím i právní činnost. Kromě toho odmítnutí může fakt, že v minulosti došlo k prodlení dlužník, i když jsou menší.

Často popření následoval hypotéku, protože věřitel nebude vyhovovat zajištění. Finanční organizace potřebují absolutní jistotu, že bude vrácena částka úvěru se zájmem, takže jsou ochotni akceptovat jako kolaterál pouze likvidní aktiva. Do této kategorie nespadá apartmány nacházející se v domech, které jsou starší než 30 let a mnoho budov v soukromém sektoru, protože často jsou velmi daleko od "civilizace". Je snadné dospět k závěru, že seznam dostupných hypotečních programů pro nemovitostí klesat jen velmi drahé položky, které dokonce povinnost ne každý může dovolit.
Co je pozoruhodné koupě na splátky?

Na rozdíl od hypotéky, pronájem s následnou koupí mohou být poskytovány prakticky kohokoliv. Samozřejmě, že žadatel této služby bude také kontrolována, ale to by bylo více loajální. Proto se může použít i neformálně zaměstnaných lidí a těch, kteří již dříve potíže se splácením úvěrů. Kromě toho se od člověka, který si koupí byt v rámci režimu nebude potřebovat zálohu, která příliš často stává překážkou pro registraci hypoték.

Tento systém lze snadno počítat v nájmu jak pozemku, na kterém určitá osoba přestala volba možné zakoupit bydlení Corporation, a zdá se spotřebitelé k pronájmu. Proto zavedení měsíční poplatek, lidé budou platit i nájemné za byt, stejně jako část kupní ceny. Co se týče koupě nemovitosti budou mít více možností, které budou kupovat přesně to, co bydlení, která je nezbytná pro rodinu.
pochybné potěšení

Na první pohled se může zdát, že nájem s možností koupě - skvělou alternativu k hypotékám, protože jeho větší dostupnosti. Nicméně, tento program postrádá své "úskalí". Za prvé, musíme poznamenat, že kupující přeplacena pro tento režim bude podstatně více, protože Úroky, které majitel nemovitosti bude vyšší než bankovní úrokové sazby hypoték někde na 10-13%.

Kromě toho, termín, používaný pro vykoupení, bude omezena na patnáct let, což je kratší hypotéky, který v případě potřeby může být roztažen do 30 let. V důsledku to znamená, že měsíční platby bude vysoká. V případě zpoždění, dlužník může snadno vypudit, protože není ve vlastnictví bydlení až do závěrečné platby za něj před bydlení korporace.

Kromě toho je třeba poznamenat, že nákup nemovitostí spolu s jeho pronájmu, člověk ztrácí nárok na vyplacení daňového odpočtu, který je zaručeno, pod hypotéku. Tento malý pozemek, 13% všech nákladů vzniklých v souvislosti s nákupem a evidenci bytového dluhu. Je snadné si spočítat, že na konci bude kupující přeplatek bude mnohem rovnoměrnější, než když nejsou levné hypotéky. Takže mluvit o ziskovosti takového návrhu velmi obtížné.