Může dlužník provádět žádné úpravy smlouvy o úvěru pocle svým podpisem?


Vydáno: 15.02.2017

Téměř každý, kdo musel vypořádat s bankovním úvěrem, víme, že úvěrové smlouvy - nejdůležitější dokument, který definuje vztah mezi věřitelem a dlužníkem. Že dohoda popisuje všechna práva a povinnosti dlužníka, stejně jako různé pokuty a jiné sankce za nesplnění jejich provedení. Tento dokument je platný i poté, co opustíte váš autogram v tom, napadnout, řekněme, stejná úroková sazba nebo jakékoliv provize bude obtížné. Nicméně, některé úpravy na základě vzájemné dohody s bankou, může ještě udělat.


Jako odložit platby na úvěr?


Na závěr každé smlouvy o úvěru dlužník obdrží při rozvrhu ruce, podle kterého se bude muset provádět platby. Předpokládejme, že jste vydal úvěr po dobu 3 let, a podle harmonogramu by měl stejné množství nejpozději do 20. dne každého měsíce. A tento graf jste úplně spokojen (plat jste obdrželi mezi 15. a hrál své závazky včas) do té doby, jak říkáte, se nezměnily práci a neobdržel plat 25..

V důsledku těchto změn vy, jako občan rozpouštědla, nebo se dostat do řad prosrochnikov nebo trvale perepozychayut k výplatě s přáteli a zaplatit z úvěru. Souhlasíte Obě možnosti jsou velmi nepříjemné pro vás jako pro osobu řádně plní své povinnosti. Zde samo o sobě vyvolává logickou třetí možnost - požádat svého věřitele odložit datum měsíční splátky.

K tomu jste povinni platit pro finanční instituce s písemnou žádostí o odložení platby, což naznačuje přímou příčinu a připojování papír potvrzující měnící se situaci. Pokud je to pravidelně zaplatili účty, věřitel pravděpodobné, že bude dělat budete souhlasit s ústupky a pohodlné pro vás změnit. Zejména v jeho zájmy -, které budete i nadále vrátit dluh, ale ne doplňován na černé listině banky. Nicméně, tato služba je obvykle není zadarmo.

Úvěrová smlouva a změna ručení


Vhodné pro úvěrové smlouvy a následné změny - nahrazující ručitelů. Může se stát, že osoba, která učinila garantem vašeho úvěru, se rozhodl vzít půjčku od banky, ale proto, že je uvedena za záruku, že banka snižuje výši úvěru it.

Opravit tuto situaci, je to možné, ukázal na své nové zakázky ručení (stará budou uvolněny z povinností), a hlavní věc je, že jeho příjem kreditních výbor držel finanční instituce. Znovu je třeba provést příslušnou žádost a zaplatit poplatek za změnu úvěrové podmínky.

Jak změnit zástavu?


Změna zástavy často relevantní pro půjčky na auta, které poskytují který působí vozidlo. Například, pokud jste si koupili auto úvěr, který chcete, aby někdo dát nebo prodat (a vyloučení plateb v plné dluhu nemožné), můžete dát bance kauci zaměnitelné. Nicméně, stejně jako v případě ručitele, změna softwaru znamenat dodatečné náklady pro nové posouzení zajištění, během kterého posledně bude stát zanyzhuvatymetsya úmyslně. Nicméně, pokud budete chtít změnit, aby zajistily jednání prodat auto se do splátek dluhu vzhledem k věřiteli, měli byste pečlivě zvážit všechno. Snad aby se prodej prostřednictvím banky bude stát tolik, ale bez zbytečného plýtvání časem a nervů.