Mohu získat lukrativní úvěr bez ručitelů v České republice?


Vydáno: 07.10.2016

Dnes jsou české banky nabízejí svým zákazníkům četné obrovskou škálu úvěrových programů, které můžete použít, po určité podmínky. Jeden z těchto programů - zahrnující dále kreditní ručitelé, na jehož ramena může jít povinnost vymáhat dluh v případě, je-li dlužník může to neplatí. Samozřejmě, že ručitel souhlasí s tím, že ne všichni. Proto se banky nedošlo ke ztrátě cenné zákazníky může dát jim půjčky bez ručitelů.

Obvykle je množství, které může být vydáno, aniž by dlužník ručitelů, není omezen. Jeho velikost závisí na příjmech dlužníka je tak velký. Zákazník si může vzít úvěr předložením prohlášení banky výnosy, které nebyly oficiálně potvrzeny, ani prohlášení, pokud se jedná o soukromý podnikatel. V případě, že čistý zisk (po odečtení daně, náklady na spotřebu energií a potravin) více, než je výše měsíční splátky z úvěru (včetně úroků) obdrží úvěr je velmi jednoduchá.

Poskytnutí půjčky bez ručitelů

Jestliže osoba podá o poskytnutí hypotečního úvěru zajištěného nemovitostí nebo úvěry zajištěné movitým majetkem (např automobily, domácí spotřebiče), zatímco příjem je oficiálně potvrzena, zvyšuje jeho šance na získání úvěru.

Ale v případě, že klient není žádný doklad o příjmu, a to i v případě, například, realitní dlužník při získávání peněz může být odepřen. Koneckonců, v případě, že dlužník nemůže splácet bankovní úvěry, banka může očekávat pouze při vyjímání a prodeji zastavené nemovitosti získat zpět peníze, a to není vždy ziskové. Takže lidé, kteří nemají doklady prokazující jejich příjem, stále by měl získat podporu ručitelů.

Ale ti s příjmem (oficiálně potvrzeno), pozitivní úvěrovou historii nebo dobré recenze a doporučení od jiných podobných institucí, peníze, které může dobře dát bez záruk. Přesto to není vždy možné, otázka bude muset rozhodnout individuálně, mluví bankovních úvěrů manažera.

Ručitel zde dnes není tak jednoduché, protože ne každý je připraven v případě potřeby splnit požadavky banky vrátit peníze přijaté dlužníka. To je důvod, proč lidé, kteří chtějí vzít úvěr pro Českou republiku, je pečlivě připravit, shromáždit potřebné dokumenty a pokusit se získat úvěr bez nutnosti ručitelů.