Mohu převést úvěr od zkažené kreditní historii?


Vydáno: 30.12.2016

Jak vyrobit nový úvěr refinancovat některé vynikající?

V roce 2017 bude služba začít populyarnostb refinancování úvěrů. Jeho význam je poskytnutí nových peněz půjčku splácet několik úvěrů proud. Hlavní podmínkou pro úspěšné úvěrů zasazuje o absenci výchozí základě stávajících smluv. Z tohoto důvodu, mnoho dlužníků se snaží oddálit vyřešení finančních potíží a jakmile se objeví v reálném nouzi podávání žádostí o refinancování. Ale co ty zákazníky, kteří již podařilo prolomit splátkový kalendář? Jsou, jak majitelé zkažené kreditní historii, alespoň nějakou šanci k nápravě situace? Budeme se snažit na to přijít.

různé přístupy

V posledních letech se počet bankovních žádostí o refinancování úvěrů v České republice výrazně zvýšil. Cyklistika nástroj věřitelé snaží se nalákat na svou stranu co nejvíce spořádaných dlužníků. Za to nižší sazby, zvyšují úvěrové podmínky a dokonce podpoří maximální celní řízení - obecně dělat vše, aby se důsledně zaplatí dlužník z důvodu, že podepsala dohodu se svou bankou. Ale je kategorie ideálního zákazníka bude zahrnovat pouze ty, kteří nikdy připustil zpoždění? Nebo ještě nějaké relaxaci?

Ukazuje se, že to vše závisí na tom, že banka provedla konkrétní politiku, nebo přesněji řečeno - o tom, jak konkrétní finanční instituce považuje koncepci zkažené kreditní pověst. Někteří bankéři, například vysokou mírou loajality tiše zavírají oči před nevypočítatelné má za týden nebo dokonce měsíc a nevěnují pozornost na konstantní zpoždění do dvou až tří dnů. Jiní nevnímají a takové porušení. Klient, podle jejich názoru, by měla být vždy plnit povinnosti dokonale.

Mimochodem, věřitelé jsou méně důležité, je skutečnost, že, je-li dlužník nechá zpoždění. Pokud by porušil splátkový kalendář pouze na začátku zaplacení dluhu, a pak pravidelně platit za několik let, refinancování těžko lze popřít. Ale pokud lidé obrátit na banku s otevřenou zpožděním, zde není šance na opravu obdrží. Je to pak snaží vrátit do časového plánu a bude splácet úvěr bez jediné odchylky od navrhovaného kalendáře. Nicméně, to nemůže pomoct.

Jak refinancovat půjčky se špatnou pověstí?

Takže jsme museli zjistit trochu zkažené kreditní historii ztěžuje refinancování. Ale pospěšte si zoufalství není nutné - ve skutečnosti, že se snaží získat nové půjčky ani zabít. Tak proč to nezkusit? Zvlášť pokud jste dodržovat několik pravidel, banka může činit ústupky. Jaký druh pravidel?

V žádném případě bankéři nelžou o své kreditní minulostí. O kolik, kdy a za jakých povinnosti vy "zhřešil," vědí bez tebe, a to díky kreditní historii všech informací uložených po mnoho let a přepsat jej opravit, nebo ne. Takže, když se snaží zajistit refinancování je lepší nechat všechny negativní skutečnosti.
Pokud nechcete, aby závadu zpoždění jejich vlastní, ale proto, že platných důvodů, ujistěte se, že nám říct o této nové věřitele. Nebo ještě lépe, představit skutečný důkaz, jako je například potvrzení od zdravotnického zařízení, kde byste mohli být několik měsíců nebo potvrzení od zaměstnavatele, který vás poslal do dlouhodobých výletech.
Pokud je to možné, Sáhnout po registraci nového smluvního ručení. No, nebo poskytnout zajištění. S dodatečných záruk refinancování dluhu bude mít samozřejmě jednodušší.
Pamatuj, ve kterém banka vám ukázaly se jako slušný zákazníka. Možná, že někde před vzal půjčku a bez jediné chyby vyplatilo se to. Nebo například, mají v některých organizací plat karty. Bude to plus pro ověřené zákazníky a bankéři půjčovat snáze a zkontrolujte nedávné porušení s menším zápalem.
Pokud odmítnete refinancovat, zkuste požádat o spotřebitelský úvěr. V některých bankách, to může být děláno bez kontroly úvěrovou historií, a to i pro tři nebo čtyři dokumenty, nevyjímaje kopie záznamu zaměstnanosti a klasické literatury.