Mohu počítat s nulovou úvěrovou historií?


Vydáno: 30.01.2017

Úvěrové společnosti, nedívejte se na podlahu dlužníka, jeho osobní zásluhy, atd Jsou velmi důležitým ukazatelem spolehlivosti je muž, který očekává, že obdrží úvěr. Přečtěte si, jak zodpovědný a spolehlivý dlužník je osoba, může věřitel tím, že studuje úvěrovou historií.


Velmi obtížné získat úvěr v případě, že dřívější příběh byl rozmazlený, obtížné získat kladné rozhodnutí o úvěru v případě, že úvěrová historie je zcela chybí. Ve druhém případě věřitel může cokoli od dlužníka neučí, a tak šance na získání zpět peníze ve smluvních podmínkách jsou stanoveny 50-50.

Mnoho lidí už ví, že úvěrová historie je velmi důležitým ukazatelem, a proto se musí neustále dbát na to, aby nedošlo ke zhoršení. Když se zhorší úvěrová historie a vztahy zhorší dlužníky z banky. Později najít věřitele, který se zavazuje poskytnout půjčku za výhodných podmínek, bude problematické. Když se příběh stále pokračuje do kategorie negativních lidí zájem o možnost nulování.

Problematika smazání dat

Skladování formálních úvěrové historie, které se zabývají speciální Bureau. Podle současného zákona dnes takové organizace musí udržovat úvěrová historie muž 15 let. Ukazuje se, že když uděláte špatné úvěry v roce 2010 lze očekávat, že k obnovení všech dat bude možné pouze v roce 2025. Termín je velmi významné. V případě, že naléhavá potřeba úvěru není, můžete počkat. Zde jsou nejvíce z následujících výrazů člověka nejsou splněny.

Je třeba poznamenat, že tak dlouho držel pouze formální úvěrovou historií. Pokud byl příběh tvořen bankou na konkrétní dlužník pro osobní potřebu, údaje o něm jsou odstraněny, s největší pravděpodobností v 3-5 let, v některých případech finanční instituce podílí na ukládání těchto informací po dobu 10 let. Nicméně, tyto termíny a pro některé lidi může být nepřijatelné. V tomto případě se budou muset zapomenout na resetu a začít pracovat na stanovení zkažené historii.

zlepšit historii

Analýza historie každého potenciálního dlužníka umožňuje bance shromáždit spolehlivé zákazníky, která bude plnit své závazky vyplývající ze smlouvy úvěrů. Tam jsou někdy situace, kdy úvěrová historie se projevuje není stižené dlužníkem, ale protože banky. V tomto případě se kterým se to nebude trvat dlouho.

Většina vinu dlužník stále je, to je jen důvodem může být různé okolnosti. Mezi vyšší moci obsahovat: zemětřesení, požár, nemoc z milovaného člověka, je třeba podstoupit nákladnou nemocniční péče a další. Historie bude zrušena a žádná nebude to správné, ale důkazy předložené přímo na věřitelské banky může změnit svůj negativní rozhodnutí o pozitivní.

Pokud úvěrová historie skóre zkažený z jiných důvodů očekávat, že to opravit a věrnost věřitel nebude. Bude jedinou možností, jak najít věřitele, aby se dohodly na půjčku na problémové jedince. Tyto podmínky jsou velmi tvrdé, množství a termíny